2733
2739
عنوان

اگه روز عروسی تون یا عقدتون ........

219 بازدید | 21 پست

بفهمید یکی دیگه عاشق شوهرتونه عکس العملتون چیه؟😅

دوستم میگه روز عقدم ی دختر اومده بود میگفت از نگاه اول ی جورایی ازش خوشم نیومد(از لحاظ ظاهری نه ) 

می‌گفت زیر چشمی بهم نگاه میکرد حتی دیدم روشو اونور کرده بود داشت گریه میکرد.شوهرش قبلش به دوستم ماجراشو تعریف کرده ک دختر خالش اونو می‌خواسته ولی پسره اصن بهش علاقه نداشته .داره خلاصه این همون دختره بود 

والا دوست دختر قدیمی شوهرم توی عروسیمون بود تخر سر اومد خداحافظی کنه اول رو به شوهرم خداحافظی کزد قیافش اصلا یجوری بود فیلم عروسی میبینم پوکر میرقصه دختره ی داغون عقده ای

من میگم آدم بايد يکيو داشته باشه وقتی نِگاش ميکنه تو دِلش بگه : خدايا مرسی که دارمش❤️🥰پشتِ دیوارِ دلم دخترکی آرام نشسته وبرای رسیدن به اهدافش تلاش میکند،برای شکستنش خودتان را خسته نکنید👸🏻❣️ عمیق ترین معنای زندگی منی.💕میم زندگیم💕
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

در تمام عروسی ها چند نفری عاشق دل شکسته هستن چه اقا چه خانوم حساسیتی نداره ب نظرم 

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 
2731

هیچی واکنشی ندارم می شینم منتظر واکنش همسرم ببینم چه می کنه این قهرمان.   

فقط 21 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🤍برای با تو بودن هزاران سال هم کم است،زودگذر است،چه رسد به این عمر فانی ما،کاش خدا بیاید و وعده ی جهان دیگری را بدهد که زمان در آن معنایی نداشته باشد و بتوان دوباره در کنار تو،دم به دم با تو رسمِ عاشقی آموخت....🤍//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................//در انتظار دو تا دخمل فسقل تو راهی//کل آب اقیانوس نمی تواند یک قایق را غرق کند،مگر آن که خود قایق سوراخ باشد!

البته من روز عقد یا عروسی نفهمیدم خیلی قبلتر فهمیدم ولی خیلی بده گند میخوره به روز جشنش . ادم میدونه چیزی نیست ولی ناراحت و عصبانی میشه 

من با استعداد بودم، یعنی هستم ؛بعضی وقت ها به دست هایم نگاه میکنمو فکر میکنم که میتوانستم پیانیست بزرگی بشومیا یک چیز دیگر، ولی دست هایم چه کار کرده اند؟یک جایم را خارانده اند، چک نوشته اند، بند کفش بسته اند،سیفون کشیده اند، دست هایم را حرام کرده ام، همینطور ذهنم را ...!

خداروشکر شوهرم عاشق غریبه ها میشده و من باهاشون هیچوق روبه رو نشدم🥴🤣

مامان: بله.....!میدونستی عشق یه مرد مال زنه؟!خب اونوقت اون زن از نظر تو کیه؟مامانم، عشق من مال توئه😍🌱🌻واینگونه من مردم واست💫🧿 پسررررم🧿💫
2738

دختری که به شوهرم گفته بود ازت خوشم میاد بیا باهام ازدواج کن تو عروسیمون بود اصلا ازش بدم نیومد یجورایی دلم گرفت براش ميخواست خودشو بیخیال نشون بده ومیرقصید اما ته دلش غوعا بود مطمئنم. 

❤ 
آخییی😢 خیلی بده

خیلی بده خیلی.دخترخاله شوهرم  که دوستش داشت واونم شوهرمنو دوست داشت وفقط نازکرده بود جواب رد داده بود وزمان نامزدی ما اومده بود گفته بود برگرد بیا باهم ازدواج کنیم وشوهرم گفته بود برو بابا نمیخوامت دیگه هم بود دلم برای اون نسوخت اصلا 😂

❤ 
2706