2733
2734
عنوان

اصلا دلم راضی نمیشه بچمو بذارم مدرسه دولتی 🥺😔💔

| مشاهده متن کامل بحث + 4331 بازدید | 158 پست
مدارس عیرانتفاعی اکثرا یه خونه بزرگو مدرسه کردن

وای یه مدرسه غیر انتفاعی توی شهرمون رفتم کلاس ها کوچیک راه‌پله تنگ یعنی در کلاس باز میشد کم مونده بود بخوره به طفلکی بچه ها قلبم گرفت زود اومدم بیرون مدارس دولتی خیلی بزرگ هستن 

استارتر متواری شد😄

برای همه شهدا فاتحه و خیرات بفرستید نه فقط شهید ابراهیم هادی باور کنید خودش راضی به این همه فرق گذاشتن نیست💥💫 و منی که برای کسانی که خودکشی کرده اند هر روز صلوات می فرستم💙💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما بچت پیش دبستانیش ۴۰ شده ب گفته خودت هیچی هم یاد نگرفته

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2731

منم مثل شما حتی شدیدتر فکر میکردم بچم میخوام بفرستم دولتی دارم تو حقش ظلم میکنم ولی پیش دبستانیش که رفت دیدم به وضع خودم هرچی تلاش میکنم نمیتونم پایه پای خانواده دیگه خرج کنم وبریز وبپاش تو روحیه بچم میخوره بعدم دیدم ای دل غافل این پیش دبستانی بچه میخواد سالهای سال درس بخونه چطور هرسال یه سال جور کردم سال بعد چی پس تحقیق کردم از نزدیک دیدم با معلمان حرف زدم محیط امتحان کردم تا مدرسه خوب دولتی با پرسنل خوب خدا حفظشون کنه پیدا کردم این حق الناس همه به یه چوب بزنی بعد مدارس دولتی هم نمی‌خوای مدارس شاهد که پیشرفته ترین مدارس دولتی هستند سهمیه بگیر بزار من اول خواستم ببرم اونجا بعد دیدم تو منطقه خودمونم چند هست زیر نظر گرفتم یکیش که بنظرم طبق علایق من بهتر بود گذاشتم تازه کلی از مادرا و آدمهای مطمنی که بچه های خوبی داشتن راجب مدرسه پرسیدم و تایید کردن الان پشیمونم میگم کاش پیش دبستانی پسرمم همینجا بود آدم طبق شرایطش پسرم با قشرهای مختلف سروکار داره و اجتماعی تر هست نه مثل اونجا همه پولدار که عغده ایی بشه آدم باید فکر تربیت بچشم باشه رسیدگی وتلاش وزحمت کادر مدرسشون همیشه تقدیر میکنم تازه نه سرویس‌ها کثیفه نه عقب موندن اتفاقا از هر قشری هست و کسی جرات نمیکنه بی ادبی یا راند ورابطه راه بندازه برخلاف غیر انتفاعی که بخاطر پول باباشون خودشون بیشتر داشته باشن  

آبجهای گلم لطفا یه صلوات باسه ظهور آقا امام زمان و عاقبت بخیری تو دنیا وآخرت و سلامتی عزیزام وخودم  وحاجت روایم بدین مرسی از مهربونیاتون انشاالله  هممون به حاجت هامون برسیم و خدا به همه نعمت سلامتی بده   آمین    

تو یکی از تاپیکات خیلی از معلم پیش دبستانی ناراضی هستی 

حالا چطور داری تعریف و تمجید می کنی

برای همه شهدا فاتحه و خیرات بفرستید نه فقط شهید ابراهیم هادی باور کنید خودش راضی به این همه فرق گذاشتن نیست💥💫 و منی که برای کسانی که خودکشی کرده اند هر روز صلوات می فرستم💙💚
2740
منم مثل شما حتی شدیدتر فکر میکردم بچم میخوام بفرستم دولتی دارم تو حقش ظلم میکنم ولی پیش دبستانیش که ...

میتونی برا دبیرستان بزاری جای خوب که برا کنکور این چیزاش کار کنن

آبجهای گلم لطفا یه صلوات باسه ظهور آقا امام زمان و عاقبت بخیری تو دنیا وآخرت و سلامتی عزیزام وخودم  وحاجت روایم بدین مرسی از مهربونیاتون انشاالله  هممون به حاجت هامون برسیم و خدا به همه نعمت سلامتی بده   آمین    
تاپیک های قبلی...چرا دروغ خدایی من آخرش نفهمیدم دروغ و پربازدید و...تو این سایت چه خاصیتی داره ....

عزیزم من دوتا بچه دارم 

دخترم هیئت امنایی ، پسرم خصوصی

هرکسی که‌بال داره صرفاً فرشته نیست ، شاید نوار بهداشتیه ⁦⁦⊙⁠.⁠☉⁩
تو یکی از تاپیکات خیلی از معلم پیش دبستانی ناراضی هستی  حالا چطور داری تعریف و تمجید می کنی

اون معلم دخترمه 

این تاپیک درمورد پسرمه

شما بچت پیش دبستانیش ۴۰ شده ب گفته خودت هیچی هم یاد نگرفته

نه 

من. دخترم گذاشتم دولتی چون خصوصی ها تو آزمونشون قبول نشد هیچی هم یاد نگرفت بخاطر همین پسرمو بردم خصوصی که اونم شهریه خدا تومن میشه برا دوتا بچه امسال

چرا انقدر از مدرسه بد گفتی اصلا جهنمم باشه باز مدرسه هستش نباید اینطوری بگی ما درس میخونیم خب توی همون کثافت خونه خیلی طرز حرف زدنتون بده شما پولدارید ۴۰ میلیون میدید ما ک نداریم چی مدرسه دولتی هم داری مسخره میکینی شرم داره 

2706