2737
2739
عنوان

با صاحب مغازه دعوام شد

336 بازدید | 18 پست

رفتم برای کاغذ دیواری چک بدم 

ب مرده گفتم یه نصاب حرفه ایی بفرستید که کارش تمیز باشه وگرنه چک پاس نمیشه اگ کارش تمیز نباشه به شوخی گفتم البته بعد مرده گفت شماره کارت بدین پولتونو برگردونم من کارم خوب نیس و نمیزنم براتون 

منم گفتم اوکی شماره کارت دادم ولی شوهرم نذاشت 

ازش معذرت خواهی کردو گفت ک بباد بزنه

خب...

عزیزم هزینه ی کاغذ دیواری رو امکانش هست بگین ازچ قیمتی شروع

میشه وتقریبی برای یه خونه ی صد متری چند در میاد؟

سعی میکنم اگر نظرو راهنمایی که میکنم اول کل تایپیک رو بخونم وطبق شرایط استاتربعدا نظر بدم پس ممنون میشم اگر نظری تو تاپیکم دادین کل تاپیکارو بخونید و ازشرایطم آگاه باشیدبعدا نظر بدین اینجوری همو با حرفامون اذیت نمیکنیم🌺🪻🌺🌷
خب... عزیزم هزینه ی کاغذ دیواری رو امکانش هست بگین ازچ قیمتی شروع میشه وتقریبی برای یه خونه ی صد م ...

واینکه خونه ی نوساز که هنوز پلاستر اینا نشده با گچ 

بعد پلاستر میشه کاغذ دیواری زد یا باید اول گچ زد بعد کاغذ دیواری؟

سعی میکنم اگر نظرو راهنمایی که میکنم اول کل تایپیک رو بخونم وطبق شرایط استاتربعدا نظر بدم پس ممنون میشم اگر نظری تو تاپیکم دادین کل تاپیکارو بخونید و ازشرایطم آگاه باشیدبعدا نظر بدین اینجوری همو با حرفامون اذیت نمیکنیم🌺🪻🌺🌷

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
2738
ایرانی رولی 300 خارجی رولی 900 خونه ی صد متری نمیدونم عزیزم هر رول چهار متره

آها خیلی ممنونم بابت اینکه جواب دادین🌺❤️

بنظرم حق داشته 

وقتی رفتین پیش طرف یعنی ب کارش مطمئنین دیگ تهدید نداره ک مگ باطرف اشنای نزدیکی ک شوخی میکنی؟! 

یک نفر پیش فلک ریش گرو بگذارد،تا که دست از سر ازردن ما بردارد تاپیک های درسی مربوط ب من نیست  کاربری دست دونفر بود💥
2706