2737
2739
عنوان

دوستان مذهبی میشه بیاین

390 بازدید | 62 پست

سلام عزیزان ،یه سوال داشتم 

مدتی هست احساس میکنم بشدت درگیر امتحانات الهی هستم 

بنظرتون چ کارهایی انجام بدم ک راحتتر باشم ، میشه کاری کرد خدا راحتتر بکنه امتحانات و اوضاع رو ؟ 

کلا اگ راهنمایی و صحبتی دارین ممنون میشم بگین 

احتیاج ب مشاورات مذهبی دارم تا آرومتر بشم خیلی اذیتم 

پیشاپیش ممنون 🌷🌸

سوره یاسین بخون هر شب تا ۴۰ شب خیلی گره گشا و آرامبخشه

تا حالا شده حس کنی خدا داره پا به پات اشک می ریزه؟اون موقعی که حاجتی داری و به صلاحت نیست و بی تابی می کنی میگی خدایا آخه چرا؟خدا برای غصه خوردنت برای عجول بودنت برای بی تابیت پا به پات اشک می ریزه . من این لحظه رو حس کردم 💛🧡❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

به به شما بنده ای هستید خدا دوستتون داره

توسل به حضرت عباس وامام زمان داشته باشید سختی ها شیرین میشه

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید

برو تامیک اول منو بخون چندتا ذکر و دعا گذاشتم برای همین روزها به دردت می خوره

تا حالا شده حس کنی خدا داره پا به پات اشک می ریزه؟اون موقعی که حاجتی داری و به صلاحت نیست و بی تابی می کنی میگی خدایا آخه چرا؟خدا برای غصه خوردنت برای عجول بودنت برای بی تابیت پا به پات اشک می ریزه . من این لحظه رو حس کردم 💛🧡❤
2740
واقعاااا؟ برای امتحانات سختی الهی جوابگو هست؟ 

سربلند شدن تو هر امتحان الهی فقط با صبر و آرامش ممکنه عزیزم 

به به شما بنده ای هستید خدا دوستتون داره توسل به حضرت عباس وامام زمان داشته باشید سختی ها شیرین میش ...

براشون صلوات بخونم کفایت می‌کنه ؟ 

خیلییییییییی فشار رومه دوس دارم فرار کنم بزم یه جایی ک آرامش مطلق باشه برام به دور از این دنیا 

سربلند شدن تو هر امتحان الهی فقط با صبر و آرامش ممکنه عزیزم 

خیلیییییییییییییییییییییی صبر کردم خیلیییییییییی 

متاسفانه نمیتونم آرامشم رو کسب کنم ! خیلی دارم تلاش میکنم 

خیلی دعا میخونم 

چند روزی هست از فشار زیاد نماز صبحم قضا می‌ره 

2706