2737
2739
عنوان

من خیلی دختر خوبیم

203 بازدید | 24 پست

الان که اومدم خوابگاه میفهمم همه همه بدون استثنا دوس پسر دارن یا داشتن حتی‌ کسایی که بهشون نمیاد تازه باهاشون رابطه هم دارن ولی من تا ۲۱سالگی حتی روم نمیشه با پسر فامیل حرف بزنم یا نگاهی یه پسر کنم پسر ببینم استرس میگیرم تا حالا دوست پسر نداشتم الآنم رشتم طوریه که پسر نمی بینم میگم من که تا حالا طعمش نچشیدم واقعا پسرا چی دارن اونقدر لذت داره میشه بگین چه حسی داره یکی آدمو دوس داشته باشه عنوان یکم برای جلب توجه بود من احساس خلا می کنم فک می کنم چی کم دارم که هیچ هیچ پسری پیشنهاد نامیده بهم فک میکنم زندگیم بی معنیه تا آخر عمرم تنهام

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خوش به حالت خداروشکر راه درست رو شما داری میری نتیجه این عفت رو ان شاء الله خواهی دید ❤️

... سلامتی امام زمان صلوات ....... ما ابد رو در پیش داریم هستیم که هستیم            .....                                           Bize göre değil bizim için değil
2738

زندگیت بی معنا نیست تو برای خودت ارزش قائلی خودت رو در اختیار اونا قرار نمیدی ضمنا همیشه پسرا بر می‌گردن سمت دخترای دست نخورده و آفتاب مهتاب ندیده اینو بعدا میبینی

منم کوروش شاه جهان شاه بزرگ شاه دادگر شاه سومر و اکد شاه چهار گوشه جهان ارتش من به آرامی وارد بابل شد نگذاشتم رنج و آزاری به مردم این شهر و این سرزمین وارد اید من برده داری را برانداختم، به بدبختی های آنان پایان بخشیدم(بخشی از منشور نامه کوروش بزرگ)کوروش شاه جهان شاه بزرگ شاه دادگر آسوده بخواب زیرا که ما بیداریم منم فرزند کوروش بزرگ منم یک ایرانی اصیل افتخارم وطنم.ایرانم ای ایرانم (کاربری از تاریخ ۸ اردیبهشت ۴۰۳ ساعت ۹ شب ماله من شد تایپک های قبل به من مربوط نیست)
خوش به حالت خداروشکر راه درست رو شما داری میری نتیجه این عفت رو ان شاء الله خواهی دید ❤️

ولی همیشه ما بدبخت میشیم اونا شده خوب گیرشون میاد 

- خدایا ما به دیدن معجزه‌ های تو در لحظه‌های نا امیدی ، سخت محتاجیم . 🌱🤍﮼‌

انشاا... که همسر خوب نسیبتون بشه 

اما در کل انسانها عادت دارن جنس مخالف و در حد نعوذ بالله خداوند بالا ببرن اما اونها هم انسانهایی هستن ناتوان و خواهان محبت و توجه 

تمرکزتونو اول روی خودتون و بالا بردن آگاهیتون بذارید ،چیزی از دست ندادید

ولی همیشه ما بدبخت میشیم اونا شده خوب گیرشون میاد 

وای نه شاید ظاهر قضیه اینجوریه مطمئنن خدا عادله.

... سلامتی امام زمان صلوات ....... ما ابد رو در پیش داریم هستیم که هستیم            .....                                           Bize göre değil bizim için değil
2706