2733
2739

دوستان این نینی سایت یه سایت عمومیه 

و همه نوع ادم تو هر سنی عضوه 

امروز میخواستم تو تاپیک یه خانم شرکت کنم  امضاش 

نوشته بود  زیر بیست و سه ساله ها نظر ندن 

باز امشب خواستم یه چی بگم 

دیدم پایین متن نوشت زیر بیست ساله ها نظر ندن 

(۲٠  سالمه) 

دقیقا مثل اینه تو یه جمع  داری صحبت میکنی بعد اخر حرفت بگی زیر بیست ها نظر ندن  

حس بدی نمیگیری؟؟؟؟ 

گلم سایت عمومیه همه تو هر سنی عضویم 

اگر مشکلی دارین با این موضوع شما بهتره حرف نزنین 

یا تاپیک ندین بیرون 

حالا مثلا سن و سال مام یه نظر داد چی میشه مگه؟؟؟ 

بخدا ما دهه هشتادیا خیلی از شما بیشتر تجربه ها کردیم  

البته  دیگه اهمیت نمیدم  شمام بمونید بزرگتراش بیان نظر بدن

میشه برای حاجترواییم یه صلوات بفرستی🌼💖 کاربری دست دو نفره  .... برای غم هایی که فراموش میشوند.... چی میشه منم یه صبح بیدار شم ببینم زندگیم رو رواله دیگه ناراحت نباشم خیانت کرده ناراحت نباشم عشقم زن گرفته  یه دختر خنثی باشم  اونوقت یه ادم جدید اومده تو زندگیم..  چی میشه خدا رو شکر کنم  که خیانت دیدم  و نفر بعدی  خیلی خوبه چی میشه از ته دلم بخندم  چی میشه بازم صدای اهنگو ببرم بالا و بلند بلند بخونم و  مستانه بخندم چی ...  چی میشه برم سرکاری که میخوام  و قوی و مستقل شم چی میشه بابام بهم افتخار کنه چی میشه ای کاش، ای کاش نمیگفتم...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اونا خود بزرگ بینی دارن بیخیال 

وزن اولیه:۹۴.۳۰۰🌱 هدف اول ۸۴ 🪴هدف دوم ۷۴🌲 هدف سوم ۶۵🍀وزن فعلی ۶۴.۸۵۰      باردار نیستم تیکر لاغری    شروع لاغری ۱۴۰۱.۷.۷                         💪💪💪🙋‍♀️
2731
شما به اعصاب خود مسلط باش امتحانات رو خراب میکنی

20 سالمه گلم امسال میرم دانشگاه

میشه برای حاجترواییم یه صلوات بفرستی🌼💖 کاربری دست دو نفره  .... برای غم هایی که فراموش میشوند.... چی میشه منم یه صبح بیدار شم ببینم زندگیم رو رواله دیگه ناراحت نباشم خیانت کرده ناراحت نباشم عشقم زن گرفته  یه دختر خنثی باشم  اونوقت یه ادم جدید اومده تو زندگیم..  چی میشه خدا رو شکر کنم  که خیانت دیدم  و نفر بعدی  خیلی خوبه چی میشه از ته دلم بخندم  چی میشه بازم صدای اهنگو ببرم بالا و بلند بلند بخونم و  مستانه بخندم چی ...  چی میشه برم سرکاری که میخوام  و قوی و مستقل شم چی میشه بابام بهم افتخار کنه چی میشه ای کاش، ای کاش نمیگفتم...

اره درسته سایت عمومیه حرفتو کامل قبول دارم ولی یه سری کاربرا واقعا ندونسته میان نظر میدن بدون اینکه هیچ تجربه ای تو اون زمینه داشته باشن یا حتی چیزی بدونن راجع به اون موضوع نظر میدن 

درسته سایتو نباید جدی بگیری ولی بعضیا تحت تاثیر قرار میگیرن و البته ربطی به سن هم نداره 

2740

میدونی اینا معتقدن ما فقط برای لهو و لعب اینجایم😂

یکی به من می‌گفت اینجا درمورد رابطه جنسی و بارداری حرف میزنن دختر مجرد برا چی اینجاست گفتم مگه همه مثل تو هولن که تا درمورد این موضوع ها صحبت میشه داغ کنند😂😂

بزرگی به سن نیست به عقله 

دقیقا 

من نمیدونم موضوع چیه ولی جو سایت و خیانت و کتک خوردن و مادرشوهر و دوس پسر و .... و حتی مسائل شوهرداری و بچه داری و مشکلات زناشوی مناسب افرادی که از یه سنی پایین ترن نیست به نظرم زیر ۱۸ بخاطر آرامش و اعصاب خودشون نیان اینجا بهتره

یه خانم مثلا ۳۰ ساله ی متاهل تاپیک میزنه مشورت میخواد انتظار داره تو رده های سن خودش و بالاتر بیان هم فکری کنن نه دختر بچه ها، شما هم میتونید تو تاپیکایی که مناسب سن خودتون هست شرکت کنید الان هم که سایت کلا دست هم سن های شماس کاربرای با سن بالاتر تعدادشون محدود شده

بیرون ز تو نیست هر چه در عالم هست  در خو‌د به طلب هر آنچه خواهی که تویی 🌱
2706