2737
2739

آخی چرا ناراحت باشه گل ؟😀😀

وقتی به دنیا آمدم مادرم مرا به امام حسین هدیه داد ...این شد عشق من به امام حسین ... روزی رو میبینم که مثل فرشته ها به آسمان ها پرواز میکنم 🙃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الهی خدا به حق د دست علمواد نینوا حاجتتون رو روا کنه🦋

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
2731

یکی باید سفارش منو کنه😭

هرشب استغفار 70بندی امیرالمومنین رو میخونم بلکه خدا ببخشه 

که ان شالله میبخشه

چون از پدر مادر به من مهربونتره 💚

فقط حیدر امیرالمومنین است 💚برا عاقبت بخیری خودت یه صلوات بفرس 🌸تو تاپیکای ختم وچله تگ م کنین 🌺
نمیدومم😂😂

😅😅آخه ببین بعضی از خواسته های ما ممکنه به ضررمون تموم بشه برای همین اجابت نمیشه 

نمونه اش خودم هستم 

واسه یک کاری خیلی اصرار کردم حتی صلوات به ائمه هدیه کردم وقتی جور شد 

تو درسام افت پیدا کردم 

وقتی به دنیا آمدم مادرم مرا به امام حسین هدیه داد ...این شد عشق من به امام حسین ... روزی رو میبینم که مثل فرشته ها به آسمان ها پرواز میکنم 🙃
😅😅آخه ببین بعضی از خواسته های ما ممکنه به ضررمون تموم بشه برای همین اجابت نمیشه  نمونه اش خو ...

اره

کاش هرچی صلاحمونه زودتر اتفاق بیفته

میشه برای سلامتی مامانم یه صلوات بفرستید🥺💖
2740
اره کاش هرچی صلاحمونه زودتر اتفاق بیفته

انشالله