2733
2739
عنوان

پوست شخمیم+ عکس

181 بازدید | 14 پست

خدایا وای چقدر داغونم😂

صورت پر جای جوش

لب سیاه

صورت پرمو

کاش پول داشتم هم لیزر جوش میرفتم هم لب هم موهای زائد🗿

مردشور این زندگی رو ببرم

الان عکس پوستم میزارم

نوره بزار رو موهای زائد 

🇮🇷 🇵🇸 Free Palestine 🇵🇸 🇮🇷گویند علی می‌زده صد وصله به کفشش💔 ای کاش دل خسته ما کفش علی بود🕊️      شهدا میشه برادر نداشته من باشید؟💙.         کی این فراق تمام میشود مهدی(عج) جان؟!💛
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
رو صورت اخه

مخصوص صورت هم هست

🇮🇷 🇵🇸 Free Palestine 🇵🇸 🇮🇷گویند علی می‌زده صد وصله به کفشش💔 ای کاش دل خسته ما کفش علی بود🕊️      شهدا میشه برادر نداشته من باشید؟💙.         کی این فراق تمام میشود مهدی(عج) جان؟!💛
2740
ولی من خیلی داغونم بخدا😂🗿

زیاد بد نیست

ی اسکراب بگیر حداقل ۲۰۰ تومن هر ۴ بار در هفته استفاده کن بعدش مرطوب کننده بزن  جای جوشات بعد چن ماه میره

خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است...💔

خیلی به خودت امتیاز پایین دادی ، بی انصافی کردی در حق خودت 

لیزر برای موی کرکی صورت جواب نمیده ، اگه منظورت واسه صورت بود 

تیرگی لب داری؟؟ از این ترکیب استفاده کن 👈 اسکراب + ویتامین سی ۲ الی سه بار در طول روز + استفاده از بالم لب و تمدیدش 

شبی زیر باران برقصان مرا ، میان خیابان برقصان مرا ، میان ترافیک و دود و مه نفس گیر تهران برقصان مرا
2706