2733
2739
عنوان

عجیب ترین چیزی ک دیدید یا شنیدید چی بود؟!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 1467 بازدید | 78 پست
برنامه نداری نمیرسی  از فردا کارهاتو بنویس باور کن به همش میرسی

باورت میشه مینوسم

یه کلاس اولی دارم

یه ۲۱ ماهه

همه ی زحماتا حتی خرید بیرونم با خودمه

اینجا تبادل نظره اگه مخالف نظرم هستی ریپ نزن من فقط نظرمو گفتم حوصله ندارم
باورت میشه مینوسم یه کلاس اولی دارم یه ۲۱ ماهه همه ی زحماتا حتی خرید بیرونم با خودمه

خیلی سخته خصوصا بچه مدرسه ای 

خریدای خونه مگه شوهرت نیست کاش از اول زیر بار مسئولیت خرید نمیرفتی 

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی سخته خصوصا بچه مدرسه ای  خریدای خونه مگه شوهرت نیست کاش از اول زیر بار مسئولیت خرید نمیرف ...

تا چهار سرکاره

بعد میاد درس میخونه واسه آیلتس

زندگیمو کوفت م کرده 

تا چهار سرکاره بعد میاد درس میخونه واسه آیلتس زندگیمو کوفت م کرده 

تقصیر خودته 

ببخشید میگم ولی زیاد خودتو فداکنی از یه جایی به بعد دیده نمیشی 

زیادی هم خوب نباش تایمی هم برای خودت بزار کلاس خاصی برو یا باشگاه برو 

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 
2731
تقصیر خودته  ببخشید میگم ولی زیاد خودتو فداکنی از یه جایی به بعد دیده نمیشی  زیادی هم خو ...

دخترمو کلاس شنا نوشتم خودمم باهاش میرم ولی هلاک برمیگردم

دیگه نمیتونم از جام تکون بخورم.

برنامه ی امروزمو بگم مخ ت سوت میکشه

نههه😬😬😬

بزار تگت کنم بخون   

2740
دخترمو کلاس شنا نوشتم خودمم باهاش میرم ولی هلاک برمیگردم دیگه نمیتونم از جام تکون بخورم. برنامه ی ...

شوهرت زیادی به فکر خودشه 

یه چیزی میگم پشمای همتون بریزه

ما یه دوست داریم زنش 15 سال حامله نمیشد 4،5 سال پیش دائم دل درد میگرفته و حالت تهوع شدید هرچی هم دکتر و سونوگرافی میرفته موردی نمیدیدن و میگفتن طبیعیه خانم هیچیت نیست

تا اینکه باز یه روز میرن سونوگرافی میگن خانم کجا بودی شماااا؟ چیمکار میکردییی؟ هشت ماهه بارداری یه دختر کوچولو داری

اصلا باورتون میشههه؟🥹

معجزه ی خدا رو میبینید🥹🥹🥲

فقط 21 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من و تو👩‍❤️‍👨و ثمره ی عشقمون🥹💗               «یه دختر ناناز قراره تا چند ماه دیگه مهمون خونمون شه😍✨👧🏻»                                                                            گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین...خانه آباد شدم خانه ات آباد "حسین":)🌱_اباعبدالله❤
2706