2737
2739
عنوان

داستان های کوتاه ترسناک ایرانی

130 بازدید | 11 پست

این داستان ترسناک ایرانی تو یکی از شهرستانهای غرب کشور بوده و تقریبا به سال 1310 مربوط میشه. تو ی روستا یک زنی بوده به اسم محبوبه که الان در قید حیات نیست و اون زمان بعد از فوت شوهرش ازدواج نمیکنه و هر 4تا فرزندش رو خودش بزرگ میکنه. کار محبوبه خانوم هم طوری بوده که صبح زود ساعت 5 از خونه میرفته و با چند زن دیگه کار میکردن اما یک روز محل کار عوض میشه و با محبوبه خانوم شرط میکنن که فردا ساعت 5صبح میایم دنبالت تا به محل کار جدید بریم.

فردا دقیقا راس ساعت 5صبح که برف زیادی هم اومده بوده در خونه زده میشه و محبوبه خانوم میره جلوی در تا بره سرکار. وقتی به جلوی در میرسه و همکار خودشو میبینه، در رو میبنده و پشت سرش راه میفته و چون برف زیادی اومده بود، پای خودشو جاپای همکارش میذاره که جلوتر میرفته.

ی مقدار که از خونه دور میشن میبینه جاپای همکارش داره بزرگتر میشه و تعجب میکنه. بدون اینکه چیزی بگه یا نشون بده متوجه شده به راهش ادامه میده تا اینکه جاپای اون شخص خیلی بزرگ میشه و محبوبه خانوم همونجا وایمیسه و تا خونه با سرعت برمیگرده. وقتی برمیگرده کلی تعجب میکنه چون میبینه همون همکارش جلوی در منتظرش وایساده و میره بهش میگه داستان چی بوده و همکارش میگه خوب کاری کردی برگشتی. اون اصلا آدم نبوده و جن داشته تو رو با خودش میبرده.

مرد،اونقدر فروتن هستم که بدونم از هیچکس بالاتر نیستم اما اونقدر عاقل هستم که بدونم با بقیه فرق دارم.                             عاشق حیوانات،عاشق بازار های مالی (فارکس،بورس،ارز دیجیتال،طلای آب شده)عاشق کامپیوتر،شهریوری درونگرا،مغرور،از خود راضی، لجباز و یک دنده،کینه ای
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بازم هست؟

بله هست قبلا گذاشتم سرچ کنید میاره

دیگه نمیذارم چون اومدن گفتن نذار ید خونه تنها میشیم میترسیم😑

مرد،اونقدر فروتن هستم که بدونم از هیچکس بالاتر نیستم اما اونقدر عاقل هستم که بدونم با بقیه فرق دارم.                             عاشق حیوانات،عاشق بازار های مالی (فارکس،بورس،ارز دیجیتال،طلای آب شده)عاشق کامپیوتر،شهریوری درونگرا،مغرور،از خود راضی، لجباز و یک دنده،کینه ای
2740
سلام .یه صندوق درامد ثابت معرفی میکنین. که بیشترین سود رو بده

اطلاعی ندارم در گوگل و سایت کارگزاری ها سرچ کنید

معمولا صندوق های درآمد ثابت سود زیادی نمیدن چون ریسک کمی میکنید در نتیجه سود هم کم میشه

اگه سود زیاد میخواید در صندوق های طلا سرمایه گذاری کنید

اطلاعی ندارم در گوگل و سایت کارگزاری ها سرچ کنید معمولا صندوق های درآمد ثابت سود زیادی نمیدن چون ری ...

خیلی ممنون

من چون چیز زیادی نمیدونم واسه راحتی کار میخواستم بزارم صندوق درامد ثابت. احتمالا افق خاورمیانه که با اپ بانیکنو کار میکنه بزارم 

صندوق سرمایه گذاری طلا هم اینجوریه؟

یا باید بورس و خریدوفروش و.. بلد باشم؟

که این وطن ، وطن شود ❤️🤍💚 
خیلی ممنون من چون چیز زیادی نمیدونم واسه راحتی کار میخواستم بزارم صندوق درامد ثابت. احتمالا افق خاو ...

نیازی به بلد بودن نیست

برای اطلاعات بیشتر در گوگل سرچ کنید یا به سایت کارگزاری مثل آگاه یا مفید مراجعه کنید