2737
2734
عنوان

خیانت پارتنرم

122 بازدید | 14 پست

درد خیانت چقدر سخته 

من دارم نابود میشم دارم از هم میپاشم آبرو و حیثیت تو خانواده و دوست و آشنا رفت روز به روزم لاغرتر و ضعیف تر در حالیکه اون خیانت کرده و باید تاوان بده اما من روز به روز داره پیشرفت میکنه، زنشم گرفته همچنان دختربازیشم میکنه کارشو حسابی گرفته و داره پول رو پول میزاره در عوض منه بدبخت دارم پیر و افسرده میشم

بیا بغلم که همدردیم 

منم از خدا خواستم  تاوان پس بدن 

شنیدم پسره خوش و خرم ایفون پرو خریده

چه کنیم خواهر

میشه برای حاجترواییم یه صلوات بفرستی🌼💖 کاربری دست دو نفره  .... برای غم هایی که فراموش میشوند.... چی میشه منم یه صبح بیدار شم ببینم زندگیم رو رواله دیگه ناراحت نباشم خیانت کرده ناراحت نباشم عشقم زن گرفته  یه دختر خنثی باشم  اونوقت یه ادم جدید اومده تو زندگیم..  چی میشه خدا رو شکر کنم  که خیانت دیدم  و نفر بعدی  خیلی خوبه چی میشه از ته دلم بخندم  چی میشه بازم صدای اهنگو ببرم بالا و بلند بلند بخونم و  مستانه بخندم چی ...  چی میشه برم سرکاری که میخوام  و قوی و مستقل شم چی میشه بابام بهم افتخار کنه چی میشه ای کاش، ای کاش نمیگفتم...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

روشن فکر هایی که روابط دختر و پسر و آزاد و مجاز میدونن بیان دلداریش بدن

پکیج لاغری میفروشم ، کاملا گیاهی و بدون عوارض ، بیا خصوصی آیدی بدم خودت توی کانال همه چیز رو درباره ش بخون ❤️
بیا بغلم که همدردیم  منم از خدا خواستم  تاوان پس بدن  شنیدم پسره خوش و خرم ای ...

چرا ما دخترا زود وابسته میشیم در حالیکه پسرا بویی از دوست داشتن نبردن حقه بازای دورو

2740
چرا ما دخترا زود وابسته میشیم در حالیکه پسرا بویی از دوست داشتن نبردن حقه بازای دورو

نمیدونم 

برای من هشت ماهه گذشته

میشه برای حاجترواییم یه صلوات بفرستی🌼💖 کاربری دست دو نفره  .... برای غم هایی که فراموش میشوند.... چی میشه منم یه صبح بیدار شم ببینم زندگیم رو رواله دیگه ناراحت نباشم خیانت کرده ناراحت نباشم عشقم زن گرفته  یه دختر خنثی باشم  اونوقت یه ادم جدید اومده تو زندگیم..  چی میشه خدا رو شکر کنم  که خیانت دیدم  و نفر بعدی  خیلی خوبه چی میشه از ته دلم بخندم  چی میشه بازم صدای اهنگو ببرم بالا و بلند بلند بخونم و  مستانه بخندم چی ...  چی میشه برم سرکاری که میخوام  و قوی و مستقل شم چی میشه بابام بهم افتخار کنه چی میشه ای کاش، ای کاش نمیگفتم...
روشن فکر هایی که روابط دختر و پسر و آزاد و مجاز میدونن بیان دلداریش بدن

اتفاقا رابطه ما کاملا سنتی بود ای کاش دوست بودیم میشناخمش دپ به تله اش نمی‌دادم می‌فهمیدم چ هولیه

اتفاقا رابطه ما کاملا سنتی بود ای کاش دوست بودیم میشناخمش دپ به تله اش نمی‌دادم می‌فهمیدم چ هولیه

یعنی اومد خواستگاری و نشون بودی؟ 

پکیج لاغری میفروشم ، کاملا گیاهی و بدون عوارض ، بیا خصوصی آیدی بدم خودت توی کانال همه چیز رو درباره ش بخون ❤️
2706