2733
2739
عنوان

اون خانمی ک شوهرش روزنامه می‌برد حموم آخرش چی شد

| مشاهده متن کامل بحث + 74326 بازدید | 468 پست
خب این ادم دعوت کنن زنگ بزنه داداش زن داداش ببخشید دوست دارم بیاین. ولی اینا همه کاررو کردن دقه نو ...

واسطه فرستادن چون شوهرت باهاشون قطع ارتباطه 

هیچ بچه ای نباید با خانوادش قطع ارتباط کنه 

و ازشون خبر نگیره و سر نزنه 

بنظرم وظیفه یه فرزند همینه حتی اگه خانوادش بدعالم باشن 

یکیم بود دامادشون به خواهرزنش که معلول بود تجاوز کرد و خواهر پشت شوهرش دراومد اخر شکایت اونا چی شد

اسم کاربریشه (سوت )‌ هست 

عضویتش مال سال ۹۸ هست برو بخون یه مقدار نوشته 

♻️کارما♻️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

دوسه سال پیش یه مامان زیبا بود که شوهرش  ریس بانک بود وپولدار ولی خیلی تعصبی بود ریز ریز قشنگ داستان زندگیشو میگفت بامادرشوهرش زندگی میکرد بعد خونه بزرگ خریده بودن رفته بودن وحامله بود چقدر قشنگ تعریف میکرد حیف شد شناسایی شد فکر کنم حیف

یکی هم گربع ملوسمم 

یکی هم اره من همونم 

یکی هم بود گفت پسرعموم منو سر لخت دید انگار دوسش داشت تو یه ساختمون بودن اصلا بقیشو نگفت 

وکاربر اسمان ۷۲ که خیلی زندگیش سخته وچندروز پیش تو پربازدیدها بود براش دعا کنید

2731
2738
وای منو شما ذهنمون درگیره همونه هنوز

اآره قراربودبیادنتیجه روبگه

نظربیشتربچها این بودطرف برنامه نویسه

دیگه نمیدونم

آذین،ن  هستم،تعلیق شدم،،،اهل دعوا نیستم،مهربان باشیم،،، خدایاروزای آخره ،،،نزار ایمانم به بادبره،،،خدای کن رحم کن بهمون بحق حسین شهیدت

یکی بودشوهرش رفته بودعراق سرکارخیانت کرده بود توگوشیش،عکسه،زنرو،دیده بودخاست جداشه

شوهره نمیزاشت

کسی،خبر داره؟؟؟؟؟

آذین،ن  هستم،تعلیق شدم،،،اهل دعوا نیستم،مهربان باشیم،،، خدایاروزای آخره ،،،نزار ایمانم به بادبره،،،خدای کن رحم کن بهمون بحق حسین شهیدت
یه تاپیک بود نوشته بود کی کم حاشیه تر هست،کاربری گفت من،گفتم من هر وقت شوهرم دیر بیاد میگم مگه از شو ...

بعضی چیزا رو ادم یادش نمیره 😀منم اون تاپیکا پنیر رو خیلی نگران بودم اخرشم باز تاپیک زدم ببینم چیشده شوهرش 

یاکاربری که وسواس سم سوسک کش داشت خیلی دلم براش میسوخت

یکی هم بود همسایشون میومد خونشون مهمونی، می‌گفت بیا تو حموم بشینیم حرف بزنیم اون کسی میدونه چیشد؟

دختری از سادات هستم. بر دشمن مرتضی علی لعنت،ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم. خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃
این داستانش چی بود؟

ماجرای پسر سوسن؟اینو فقط هما و رحمت و ارسطو میدونن ولی به ما نمیگن

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
2706