2733
2734
عنوان

بارداری

124 بازدید | 10 پست

مراقبت های هفته ۵ چیه؟ استرس دارم نمیدونم چرا ک مثلا بچه کمرش شل بشع چمیدونم سندروم داون بگیرش گردن نگیره ی مشکلی ب وجود بیاد براش 

مثلا شبا ک تو خواب این پهلو و اون پهلو میشم خطرناکه?? یا هنوز عادت نکردم درشت بخابم همیشه ی پام میارم تو شکمم 

غربالگری و اینا چ مشکلاتی رو نشون میده همه مشکلات نشون میده؟؟؟! مثلا اینکه اندامش شل باشه یا سندروم داشته باشه یا هر چی؟؟؟؟؟

استرس کشتمه مادرشوهرمم هی میگ‌مراقب باش رو تخت نپر و... استرسم بیشتر میکنه میگ چون بچه اولته مزاقب باش مشکلی نداشته باشه

چون بچه اولع که آره باید مراقبت کنی

ولی مدل خوابیدنت مثل منه ، فقط میتونی یدونه بالش بزار زیر همون پات ک موقع خواب تو شکمت میره ، یکی بزار پشتت 

نترس طوریش نمیشه 

باقی چیزا ک گفتی ژنتیکیه 

روتین اول رو که دادی اگه سالمی نگران چیزی نباش

دلبرمومشکی۲ سابقم 💕«آریان پسر عزیزتر از جونم♥️»مامان قناد هستم🥰🧁 ر.ی.د.م تو این زندگی💔
چون بچه اولع که آره باید مراقبت کنی ولی مدل خوابیدنت مثل منه ، فقط میتونی یدونه بالش بزار زیر همون ...

۵ هفتمه هنور هیچ کارب نکردم دکتر گف هفته دیگ برو سونو بده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دکتر باید الان روتین بارداری می‌گفت انجام بدی ک!!!! ب نظرم دکترت رو عوض کن

دلبرمومشکی۲ سابقم 💕«آریان پسر عزیزتر از جونم♥️»مامان قناد هستم🥰🧁 ر.ی.د.م تو این زندگی💔
2731

با این همه استرس میخوای چطور سر کنی یکم آروم باش هنوز که هیچی معلوم نیس یه توده سلوله من تا۳ماه اصلا به کسی نگفتم چون استرس بدترین سمه برا باردار فقط آرامش داشته باش خدا خودش حفظش میکنه 

امیدوارم همه به نظرات هم احترام بزاریم  
با این همه استرس میخوای چطور سر کنی یکم آروم باش هنوز که هیچی معلوم نیس یه توده سلوله من تا۳ماه اصلا ...

منم نگفتم ب کسی ولی جدیدا استرس گرفتم همش گریه سده کارم

منم نگفتم ب کسی ولی جدیدا استرس گرفتم همش گریه سده کارم

آرامش خودتو حفظ کن فقط به پهلو بخواب لای پاهاتم یه بالشت بزار که راحت باشی تا سه ماه اول که دکتر کاری نمیکنه برات ان اتی که رفتی همه چیزو بهت میگه 

امیدوارم همه به نظرات هم احترام بزاریم  
2738

هفته ۶الی ۱۰برو برا آزمایش های اول بارداری مرکز بهداشت نزدیک خونه رایگان انجام میدن

بعد۸هفته سونو قلب جنین میری زودتر هم میتونی بری ولی هزینه اضافی برات داره

هنوز کوچکه کاری به وضعیت خوابیدنت نداره فقط به شکم نخاب سعی کن شکمت گرم نگه آری زیر باد کولر نخاب خطر سقط بالا میبره

غذاهای تند وتیز کم بخور احتمال تهوع بیشتر میکنن

بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» 💟💟حاجات خود را ذکر کنی💛💛دعایی که امام حسین(ع) در روز عاشورا به فرزند خود آموخت تا در مشکلات عظیم بخواند💛💛 وقتی خوندی برای سلامتی و فرج امام زمان (عج) ی گل صلوات بفرست☺🌱🌱