2737
2739
عنوان

برادر شوهرم تازه ۱۸ سالش شده....

763 بازدید | 38 پست

تو خانواده ای هستن که محبت ندیدن و توجه ندیدن بعد این با من راحته و زیاد میاد خونمون من خیلی بهش محبت میکنم البته خودمم ۲۳شدم تازه... 

میترسم یوقت از محبتام منظور بدی ب خودش بگیره آخه از شوهرم دیدم ک جنبه ی محبت ندارع بنظرتون از این ب بعد کنترل بیشتری داشته باشم روی رفتارم؟ اینم بگم وقتی من رفتم توخونه پدرشوعرم  ۱۶سالم بود این خیلی کوچیک بود فک کنید با من بزرگ شده ..من خیلی راحتم جلوش 

صداش کن داداش 

حل میشه

برای مادر شدنم دعا کنید 🥺❤️‍🩹🙏مادر بچه های سالم و صالح🥲 به امید روزی که منم بیام تاپیک بزنم صاحب فرزند سالم و زیبا شدم  🥹😍🤱                                                                                          از زمانی که او دوستم دارد                                                                     در چشم خود ارجمند میایم💕🧚‍♀️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738

نه خوبه فعلا 

البته اگر احساس کردی که واقعا داره برداشت بدی میکنه دیگه کم رنگ ترش کن

این راهی که دارم میرم تهش قشنگه👌🏻💫 همونی بشو که بهت گفتن نمیتونی ☺️💥 هیچوقت اجازه نده دیگران پاشونو روی آرزوهات بذارن🌈🌟
2706