2737
2734

نه

چرا جملات سطحی‌تان را با «ما مرد‌ها با ما زنها»شروع میکنید؟لطفا کژی،کمبود های عاطفی و ایراداتتان را به پای کل جمعیت زنان یا مردان ننویسید.مثلا بگویید من زیاد دروغ میگویم نگویید ما مردها نمیتوانیم راست خیلی چیزها را بگوییم.یا بگویید من بداخلاقم نگویید ما زنها تمام پاییز خلقمان تنگ است..     (کاربر واحد پشتیبانی)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

ووقعا نه چون اگه سال اولم پزشکی بیاری حالا به اینکه شاید نیاری کاری ندارم ولی تا دکتر بشی اینا تقریبا میشی ۴٠ سال تخصص هم ک بگیری میشی ۴۷ سال ارزش نداره

کاش وقتی کسی میره خاطراتشم ببره:):.. 

وقتی که علاقه داشته باشی چرا که نه

بروز مامانم ناراحت بود میگفت پشت سر بابان میگن مرد ۵۰ ساله خونش اجاره ای هست 

خداییش نه به خاطر اینکه دخترش هستم چون دارم تلاشش رو می‌بینم 

به مامانم گفتم حتی اگه یکروز به عمر آدم مونده باشه ارزش تلاش کردن برای چیزی که میخواد رو داره حتی اگه نشه 

اون تلاشه هست که آدم رو باارزش و قوی میکنه

موفق باشی عزیز

بله چرا که نه الان یه سری میگن نه  هیچ وقت برای تلاش دیر نیست اگه تلاش کنی میتونی قول میدم ...

😐😐

1=2+2                                                                                 ناله واقعی رو خیام میکرده طرف منجم بوده ریاضیدان بوده شاعر بوده فیلسوف بوده دهن مهن واسه علم نذاشته تازه شکایت هم داشته که:از آمدنم نبود گردون را سود*وز رفتن من جلال و جاهش نفزود*وز هیچ کسی نیز دو گوشم نشنود*کاین آمدن و رفتنم از بهر چه بود؟

دوست مامانم چندسال پیش دیپلم گرفت 

دانشگاه رفت

تو سن ۵۳ سالگی وکیل شد

چه وکیل حاذقیم شد

کلی مراجعه داره 

به قول دوستان ۴۰ سالگی مدرک میگیرید

اصلا دیر نیست

سکولاریسم دین انسانیت است و من‌ نیز.....
2706