2737
2734

فردا تولد دختر جاریم هست. فعلا که خبری نشده یعنی تا الان دعوت نکرده و حرف مهمونی گرفتن نیست. خودم مد نظرم بود زنگ بزنم تبریک بگم بهش . دخترش ۱۰ سالشه به خودش میخواستم زنگ بزنم بگم مثلا گوشی رو بده دخترش تبریک بگیم و اینا. بعد امروز روز معلم بود( من دو ساله معلم شدم البته رسمی نیستم هنوز ولی خوب....) گفتم شاید پیامکی چیزی لاقل بده مثلا تبریک بگه ولی خبری نشد. انکار یکم دلسرد شدم میگم منم مثل خودشون رفتار کنم . نظرتون چیه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

نه اصلا همچین کاری نکن پرو میشن اگه تبریک گفته بودن توهم جبران میکردی وقتی که نگفتن توهم محل نزار

مردم هرگز خوشبختی خود را نمی‌شناسند اما خوشبختی دیگران همیشه جلوی دید آنهاست  به داشته های خود عمیق تر نگاه کنید   
2740

من قبل میگفتم وقتی بچه هام نبودن بعد بچه دار شدم اونا به یه ورشونم نشد 

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت
نه اصلا همچین کاری نکن پرو میشن اگه تبریک گفته بودن توهم جبران میکردی وقتی که نگفتن توهم محل نزار

خودمم میگم من توقع زنگ و اینا نداشتم که ولی میتونست یه پیام ساده بده . 

2706