2733
2734

پارسال تابستون بود که دنبال یه کار دفتری میگشتم یه اگهی دیدم‌یه جا شماره موبایل بود تماس گرفتم  برای کار

یه پسر ۳۵ سالع بود خودش دانشگاه امیرکبیر درس خونده بود

گفت از نظر شخصیتی چه مدل ادمی هستی گفتم ادن باهوشی هستم خندید و با خنده  گفت اگر ادگ باهوشی بودی یکی از دانشگاه های دولتی معتبر تهران قبول میشدی 

بعدش متوجه شدم این اقا کلا قصد اینو نداره کارمند بگیره برای شرکتش 

وکلا قصدش گرفتن دوست دختر بود 

میگفت دوست دخترم اون لذت رو بهم میده  اما کلا دختریه که خیلیی غر میزنه و توذوقم میزنه تازه خونه هم برای دوست دخترش گرفته بود 

اینقدر این پسر پست هست در حین اینکه دوست دتترش رفته بود قهربرگشته به من گفته یه دوست دختر برای من پیدا کن 

تازه دختری باشه که شیطون باشه و همه چی بلد باشه !!!

خودش انگار چه گهی بود 

این پسره تازه دکتری عمران داست از علوم تحقیقات اما لیسانس و ارشد شو علم و صنعت و امیرکبیر بوده 

کلی هم به خودش میبالید بهش گفتم تو اکر بخای ازدواج کنی معیارت چیه ؟ گفت دختره باید خیلی امتیازات داشنه باشه

میخاستم بهش  انگشت نشون بدم از شدت حرص 

اخه تو با این شخصیت سخیف ات انتظار داری به دختر همه چی تموم زنت بشه 

چرا اینقدر پسر ها ع وضی شدن؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
اخه این حرفش خیلیییی زور داشت میگه اگه باهوش دانشگاه های معتبر تهران قبول میشدی 

باهوش بودن فقط به تحصیلات نیس خیلی از آدما رو دیدم که با اینکه تحصیلات خوبی داشتن اما تو زندگی واقعا باهوش نبودن و فقط تو زمینه درس مخشون کار میکرده

2706