2752
2734
عنوان

بچه ها من که فکرمیکنم دختره رو دزدیدن!!

| مشاهده متن کامل بحث + 224045 بازدید | 1447 پست
گوست کیلو ۷۰۰ تومن جن بچه رو میخاد چکار؟

عزیزم مگه من گفتم کار جن هست؟! 

فقط یاد خاطره ای افتادم و برای اون بزرگوار تعریف کردم 

که برای این دختر گمشده هم می تونه این قضیه باشه می تونه نباشه 

بنابراین قضاوتی نمی کنم چون نه خدا هستم نه قاضی و نه پلیس 

فقط در قالب یک انسانی که وظیفه داره دعا می کنم پیدا بشه 

نگین علینقی هستم و تمام اطلاعات بنده در سایت سازمان نظام روانشناسی موجود هست 🌹
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این با مادرشوهرم دوست ندارم خونه کسی بره میشنه به حرف زدن بچه میره با بچه های دیگه بازی میکنن نگاه ن ...

عزیزم... چرا باید بچه ت رو تنها ببرن جایی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

از اول نباید اجازه میدادی....

حال‌ام یک بار قرص و محکم با جدیت وایسا جلوش ن... بگو من اختیار تربیت و مراقبت از دخترمو دارم و نمیخوام بدونه من جایی باشه... 

چرا میفرستیش بره؟؟؟؟؟؟؟

چرا میزاری پیش بچه ت کوچیکت کنن بگن بزن پس گ  نت و....

؟،،،،

نزار این روند ادامه پیدا کنه...

صبح که پا میشی تا شب برای خودت و دخترت برنامه داشته باش..‌

که اونم نخواد بره...

خودت با خانواده هایی ک بچه کوچیک دارن وقتتون پر کنید یام ببرش مهد کودک 

امیدوارم برای هدف شوم ندزدیده باشنش چون احتمالا زنده نیس بیچاره امیدوارم برای اخاذی یا ترسوندن پدر و ...

اخه والدینش پولدار نبودن که اخاذی کنن ولی خدا خودش پناهش باشه وبرگردونش به خانوادش😔

آبجیای مهربونم میشه واسه سلامتی بچهام صلوات بفرستین😚🙏💚
2731
اگر مرده بود دیگه خیالشون راحته که مردن ولی اینکه الان ندونم زندن مردن بهشون تجاوز شده اعضای بدنشو ...

خب اون برادرزاده چیزی نگفته ؟؟ بچه اب خورده بعدش کجا رفته ؟ کجا دیدتش ؟ چرا کسی به اون کار نداره

چقدر بیخودن اونایی که مادرشو سرزنش میکنن

شعورخوبه ،،خیلیاندارنش

فقر ندیدن،سختی ندیدن،ناچاری ندیدن

فقط حرف زدن بلدن و نظر دادن وفحش دادن

آذین،ن  هستم،تعلیق شدم،،،اهل دعوا نیستم،مهربان باشیم،،، خدایاروزای آخره ،،،نزار ایمانم به بادبره،،،خدای کن رحم کن بهمون بحق حسین شهیدت

ماشالله مردم ی حرفایی زدن منه 80 کیلو 20ساله خرس گنده پشت گوشی به خودم..... 

ولی نمیدونم چرا فیلمی ک. من دیدم نگاه های برادر یسنا به مادرش همراه با اظطراب بود نگاهش ترس داشت (کلاس حرکات بدن رفتم و تجربه دارم)، انگار این بچه حرفی برای گفتن داره. 

و خونسردی و نگاه های مادره به شدت منو به شک میندازه 

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید. و من یتوکل علی الله فهو حسبه✨(تیکر لاغریمه) 

دقیقا امشب استوری های دو نفر رو دیدم حرف شما رو گفتن  منم فکر میکنم مشکوکه خیلی دلم برای اون بچه میسوزه  ولی هر چی باشه فک نکنم زنده باشه 

دانشجوی حقوق👩🏻‍🎓⚖ سوالی درباره کنکور انسانی داری بپرس💯   خدا همیشه حواسش بهمون هست نگران نباش رفیق😉 با تقدیرت بجنگ خودت از نو بنویس😎
چقدر یهمادر پدر میتونن احمق و بی مسئولیت باشن که بچشون اینجور بلایی سرش بیاد آخه برادر زاده ی صاحب ...

شما از زندگی و کار و بار توی روستا خبر داری یا اونجا کار کردی که اینطور میگی عزیزم ؟

پدرمعلوم بوده مادر زحمت کش رفته سر زمین

شما چی میفهمید عزیزم از زندگی روستایی

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸
ماشالله مردم ی حرفایی زدن منه 80 کیلو 20ساله خرس گنده پشت گوشی به خودم.....  ولی نمیدونم چرا ف ...

منم ترسیدم واقعا😑😅

کلا قضیه مشکوکه!

کاش زود یه خبر جدید برسه

کل ایران نگرانن الان😔

2706