2733
2734

یک ماهه میرم ورزش فت برن و تی آر ایکس ترکیبی. اما عوض اینکه لاغر بشم دوکیلو چاق شدم. دور پاها و رانم دوسانت اضافه شده. حالا جالبه من چاق نیستم اما رفتم که لاغرتر بشم. هییییی روزگار. کی مثل من بوده؟ حالا چه کنم؟

بعد تمرین خودتو وزن نمیکنی احیانا 

رژیمم داری ؟!

منم اوایل که میرفتم بدنسازی یماه دور رانم و اینا زیادتر شده بود انگاری باد بود یهو خوابید لاغر شدم

پسر قشنگم با امدنت زندگی مامان رنگ و بوی بهشت گرفت🩵
بعد تمرین خودتو وزن نمیکنی احیانا  رژیمم داری ؟! منم اوایل که میرفتم بدنسازی یماه دور رانم و ...

چرا. بعد تمرین وزن کردم یعنی ربطی داره؟ اما دور رانم چرا آخه؟ من اصلا برای لاغری ران میرم باشگاه. بدنسازی نیست. یک ساعت فقط عرق میریزم تو باشگاه فت برن با. Trx

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

وزن کشی و سایز گرفتن فقط ماهی یکبار اونم صبح قبل از صبحانه 

تا یک ساعت بعد تمرین هم هیچی نخور

کآرما میگه؛                                                                                    هَر چه با هَر که کُنی بَر تو هَمان میگُذَرد…!
وزن کشی و سایز گرفتن فقط ماهی یکبار اونم صبح قبل از صبحانه  تا یک ساعت بعد تمرین هم هیچی نخور

قبل از،صبحانه که من شکمم تخته و در لاغرترین حالت ممکنم.  بنظرم قبل از خواب مهمتره که واقعا سایز و وزن اصلی همون هست. تا یکساعت بعد از تمرین چیزی نمیخورم

قبل از،صبحانه که من شکمم تخته و در لاغرترین حالت ممکنم.  بنظرم قبل از خواب مهمتره که واقعا سایز ...

تا جایی که‌من‌ میدونم وزن کشی فقط صبح باید باشه نزدیک پریود هم نباشه

کآرما میگه؛                                                                                    هَر چه با هَر که کُنی بَر تو هَمان میگُذَرد…!
2740
آره توی پریودی رو میدونم. آخه دفعه پیشش هم بعد تمرین وزن کرده بودم. 

خب ممکنه اون روز غذای سنگین خورده باشی بازم از مربی خودت سوال کن

قبل از،صبحانه که من شکمم تخته و در لاغرترین حالت ممکنم.  بنظرم قبل از خواب مهمتره که واقعا سایز ...

وزن کشی بعد از بیدار شدنه ولی!

منم یکماهه میرم و جالبه تا یکی دو ساعت بعد ک‌از باشگاه میام یک تا دو سانت اضافه تر میشم بعد صبح دو سانت از اندازه قبلی کمتر میشم!

یک ساعت و نیم قبلش هم چیزی نخور

2706