2737
2734

داستان واقعی ،،

یه دختر و پسر ۲۲ / ۲۳ ساله یه چند ماه بود باهم در ارتباط بودن ولی بحثشون بیشتر درس و دانشگاه و اینا بود . بعد طی چت زیاد ( از حدودا ۱۲ شب تا ۲/۳ صبح چت میکردن،، اونم چندین ماه 🫤😐) و هم صحبتی زیاد ،، دختره به پسره شدیدا علاقمند میشه طوری که سعی میکنه تو چتا تو لفافه به پسره بفهمونه که ازش خوشش میاد . خلاصه یکی دو ماه بعد دختره به پسره اعتراف میکنه که واقعا دوست دارم . دلی نه از رو هوس و اینا . بعد پسره خیلی محترمانه دختره رو رد میکنه اما به دختره میگه آره من اون موقع هم که با هم ارتباط دانشگاهی چت داشتیم متوجه شده بودم دوسم داری .

بچه ها بنظرتون این یعنی چی ؟ اولا اینو بگم که پسره خیلی متشخصه و هدفمنده همین الانشم سینگله یعنی دنبال لاشی بازی نیست و خب اگه واقعا به گفته خودش اون موقع حس دختره رو فهمیده بود و حسی به دختره نداشته چرا ارتباط باهاش رو کم رنگ تر یا حتی قطع نکرد ؟

چون آدمیزاد خوشش میاد کسی پیگیرش باشه حتی اگر عاشقش نباشه 

اگر از بلندای آسمان بترسی نمی‌توانی مالک ماه شوی!🌖✨_بچها اگر تعلیق شدم اینجا باهاتون در ارتباطم_https://abzarek.ir/service-p/msg/1852513_توجه:این کاربر از تاریخ۲/۲۸تا تاریخ۳/۲۲در این ساعات به دلیل خواندن درس حضور ندارد:۷:۳۰_۱۱...۱۳_۱۵...۱۹_۲۲ تایم استراحتم میام😂
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731