2737
2734
عنوان

مامانا بیاین یه سوال دارم

153 بازدید | 37 پست

دخترم سه سالشه قبلا خوب بود الان دو سه ماهه خیلی لج باز شده اصلا به حرفم گوش نمیده سر هر چیز کوچیک قهر و لجبازی میکنه جیغ میکشه،نمیزاره هیچ بچه ای نزدیکش بشه و بخواد با اسباب بازیاش بازی کنه تو طول روز همش مشغول شیطنته شبم که میشه ساعت یازده زوری میخوابه،تنها راه زود خوابوندش گردوندنش با ماشین تا خوابش ببره،کلافه شدم نمیدونم چیکار کنم،اگه تجربه ای باهام در میون بزارین

تو شدی مثل خون تو رگام...(دخترم همه ی دلخوشیم)

تک فرزندی ، تلویزیون زیاد ، نبود همبازی ، حرارت کبد 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هر شب میبرین بیرون تا بخوابه؟ پسر منم نزدیک سه ساله روزا انقد شیطنت میکنه کم میارم. همش خودشو از یه جا اویزون میکنه یا سرش میخوره جایی یا میخوره زمین دیگه کم اوردم 

2731
تک فرزندی ، تلویزیون زیاد ، نبود همبازی ، حرارت کبد 

آخه میبرمش پیش دختر دایی یا عمه هاش اصلا با اونا هم درست بازی نمیکنه فقط میخواد به همه زور بگه

کلا سن لجبازیشونه وطبیعیه

آخه نسبت به قبل خیلی رفتارش فرق کرده هرکی هم میبینتش بهم میگه این خیلی شیطونه اصلا نمیتونه بشینه منم کلافه میشم

هر شب میبرین بیرون تا بخوابه؟ پسر منم نزدیک سه ساله روزا انقد شیطنت میکنه کم میارم. همش خودشو از یه ...

نه نمیبریمش خونه که باشیم شاید با کلی بهونه یازده یازده ونیم بخوابه طول روزم اصلا نمیخوابه اما اگه بیرون باشیم تو ماشین زود میخوابه

2740
آخه میبرمش پیش دختر دایی یا عمه هاش اصلا با اونا هم درست بازی نمیکنه فقط میخواد به همه زور بگه

احساس میکنم خیلی بهش رو دادین یا لوسش کردین ، یا هرچی گفته شما پذیرفتین 

چیزایی ک تعریف می‌کنی من هرچی دور ورم دیدن پدرم مادرایی هستن ک هیچچچچچگونه مخالفتی با بچه هاشون ندارن 

همین آشنا نبودن با محدودیت ها هم عوارض تک فرزندیه

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
آخه نسبت به قبل خیلی رفتارش فرق کرده هرکی هم میبینتش بهم میگه این خیلی شیطونه اصلا نمیتونه بشینه منم ...

دقیقاااا دختر منم همین شکلی شده بود والانم هس ۴ سالشه ولی خوب نسبت به اون دوران بهتر شده منم اینجا خیلی تاپیک زدم اخر سر دکترم بردم که این اینجوریه آخه گفتن سن لجبازیشه وطبیعیه وجای نگرانی نیس فقط باید مدارا کنی که بگذره

احساس میکنم خیلی بهش رو دادین یا لوسش کردین ، یا هرچی گفته شما پذیرفتین  چیزایی ک تعریف می‌کنی ...

آره باز من خودم یه موقع هایی بهش تذکر میدم دعواش میکنم اما پدرش نه همیشه نازشو میکشه تا الانم هرچی خواسته همون کارو انجام داده

همین آشنا نبودن با محدودیت ها هم عوارض تک فرزندیه

تصمیم داشتیم به بچه ی دوم فکر کنیم اما واقعا اینقد این مدت اذیتمون کرده که فکر میکنیم نمیشه با وجود رفتارای این یکی بخوایم به دومی فکر کنیم

2706