2733
2734
عنوان

اسکرین شات پیام شوهرم..

242 بازدید | 13 پست

تاپیک قبلیمو ببینید

بعد ک اون حرفو زد رفت بیرون

الان پیام داده بهم.. 

نمیدونم چی جوابشو بدم دلم نمیخاد اشتی کنم چون دوباره تکرار میکنه کاراشو

خیلی بد دله نه میزاره سر کار برم نه تنهایی بیرون 

ویران شده را حوصله ی منت معمار نباشد.. ویرانه ی ما بگذارید که ویرانه بماند..🖤(بعضی از تاپیکا مال خواهرمه من بجاش پرسیدم) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب خداروشکر که از حرفش پشیمونه. یه کم اذیتش کن بعد ببخشش. 

من میشناسمش بازم ی مسئله ی دیگه ای پیش بیاد همینطوری میکنه تهش میاد میگه ببخشید و فلان

ویران شده را حوصله ی منت معمار نباشد.. ویرانه ی ما بگذارید که ویرانه بماند..🖤(بعضی از تاپیکا مال خواهرمه من بجاش پرسیدم) 
2731
الهی چقدر قشنگ معذرت خواهی کرد اگه اومد مسئله رو کش نده

میدونم دوباره تکرار میکنه 

سر دانشگاه رفتنمم کلی دعوا داشتیم

میدونم دوباره تکرار میکنه  سر دانشگاه رفتنمم کلی دعوا داشتیم

حداقل میفهمه اشتباه کرده  

🇵🇸❤🇮🇷                                                                                                                       دختر ترک🤞
من میشناسمش بازم ی مسئله ی دیگه ای پیش بیاد همینطوری میکنه تهش میاد میگه ببخشید و فلان

ولی بازم همینکه میفهمه اشتباه کرده و عذرخواهی میکنه، خیلی خوبه‌.

آرامش داشتن کنار یه نفر، از عاشقِ اون یه نفر بودن مهمتره♥️
2740
حداقل میفهمه اشتباه کرده  

هعی💔میشه گزارش بزنی عکسه پاک شه

ولی بازم همینکه میفهمه اشتباه کرده و عذرخواهی میکنه، خیلی خوبه‌.

عزیزم میشه گزارش بزنی عکسرو تا پاک شه

قشنگ معذرت خواهی کرده که  چیکار کرد مگه

عزیزم عکسرو گزارش میزنی پاک شه