2733
2734
عنوان

حقوق معلم ابتدایی چقده

235 بازدید | 15 پست

همسرم  خیلی سال پیش معلم بوده اومد بیرون برا حقوق کم ....به زور فرستادمش سر جلسه ازمون الان ازمون داده دوباره قبول شده و مدارکش رو هم بارگذاری کردم میگه مخارجمون جواب نمیده شما اطلاع دارین امسال حقوقش چقد شده این شغلی که الان خودش دارد حداقلش سی تومنو میگیره نمیدونم چکار کنم دلم میسوزه خیلی علم و سوادش بالاست 

۲ سال خدمت ۶۷۰۰ 😐😐😐😐😐

خانوم دکتر آینده ام شایدم پرستار🥺😁حامی زن زندگی آزادی ✌ دختر آریایی ام از نسل اسطوره های ایران عزیزم #مهسا#نیکا#مهرشاد#حمیدرضا#سارینا و ...🤍 طرفدار صلح در سراسر جهان 🌱اتـحـاد رود هـایـیـمـ ، دریـایـیـمـ 😎 #توماج صالحی 🤍 اگه باهام مخالفی ریپلای نکن چون ممکنه بشورمت و بذارمت اونور   
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

۸ ، ۹ تومن

جانان من ؛ به تو خواهم اموخت خانم بودن را تو قوی خواهی شد همانند مادرت .. جانیار من ؛ به تو خواهم اموخت مرد بودن را ، تو وفادار خواهی بود همانند تکیه گاهت .. همانند پدرت.
2731
2740
دیگه هرچی باشه سی تومن نمی‌رسه نهایت ۱۲تومنه فکرکنم.ولی خب عصرش می‌تونه یه شغل دیگه بره کار کنه.راست ...

اخه خیلی علم سیاسیش بالاست تمام درصدا و نمرات ازمونو بالا زده شغلی که داره طراحیه فشار روحیش سنگینه براش .غروب که میاد وقتی برای من و بچم نداره د

2706