2737
2734
عنوان

شوهرم رو عصابمه چطوری خفش کنم؟😭

234 بازدید | 21 پست

یک ماهه منو درست حسابی جایی نبرده هفته پیش گفت چهارشنبه شب میریم بیرون 

شهر بازی و تا صبح به یاد دوران دوستی میگردیم 

خلاصه وعده داد منو امید وار کرد

الان برگشت گفت نه امروز فوتباله نمیتونم فردا به قرآن میبرمت

وایستاده جلو من داره فوتبال میبینه  برم ماهی تابه بیارم بزنم فرق سرش یا دستمو بندازم تو گردنش خفه بشه؟

اسمم مال قدیمه به خاطرش تعلیق شدم  کاش میشد عوضش کرد😐😭

📌اگر از همسرم ناراحت شدم چه کنم؟

گاهی اوقات زن یا شوهر نیاز خودش را مطرح نمی‌کند و به همسرش نمی‌گوید که چه رفتارها و گفتارهایی ناراحتش می‌کند همسر او هم متقابلاً چون نمی‌داند که این رفتار یا گفتار موجب ناراحتی و آزردگی خانم یا آقا می‌شود، آن را مکرراً انجام می‌دهد. فرد مقابل هم که شدیداً از دست او عصبانی شده و در ذهنِ خود رأی صادر می‌کند و برچسب بی‌توجهی یا بی‌عاطفه‌بودن به او می‌زند و احساس فداکاری نیز می‌کند به‌این‌دلیل که آزرده می‌شود، ولی صحبتی نمی‌کند.

👈 او در خیال خود به حفظ رابطه‌شان کمک می‌کند؛ اما درحقیقت به رابطۀ زناشویی‌شان و همسر خود خیانت بزرگی کرده است. او در ذهن خود این فرضیه را مطرح می‌کند که «او باید بداند که من چه خواسته‌ای دارم» یا اینکه «او می‌داند که من از فلان کارش ناراحت می‌شوم» و البته سخت در اشتباه است

گاهی افراد با گفتن درستِ خواسته‌هایشان می‌توانند کمک بزرگی به خود و همسرشان کنند و نیازی نیست که آزردگی‌ها و ناکامی‌هایشان را درون خود بریزند، چون این غصه ها، روی هم تلنبار می‌شود و ناگهان موجب انفجار و واکنش شدیدی می‌شود.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740

فوتبالش تمام شد سوار بشین برین دور دور موزیک هم بزارین هله هوله هم بخرین کلی خوش میگذره 

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍
فوتبالش تمام شد سوار بشین برین دور دور موزیک هم بزارین هله هوله هم بخرین کلی خوش میگذره 

اخه به من قول داد گفت میریم منم از اون هفته هی میگم کی چهار شنبه میشه 

الان فوتبال مهم تر شد براش 

اسمم مال قدیمه به خاطرش تعلیق شدم  کاش میشد عوضش کرد😐😭
2706