2737
2734
عنوان

قبلا دخترایی مثل من تو بورس بودن

213 بازدید | 13 پست

خواهان داشتن 

الان پسرا پاچه مون می گیرن 

قبلا هرچی دختر متین تربود مردا احترام می ذارن 

الان دخترای لوس و... خواهان دارن 

می شه یه صلوات برای درست شدن کارم و ازدواج مناسب برام بخونی؟                                   در حال جوانه زدن برای بار هزارم .همه چیز از ذهن شروع می شه و توانایی این رو داره تو رو در خودش حبست کنه البته برای رسیدن به چیزی که می خوای می تونی تنظیمش کنی . زندگی سخته ،برای هم دیگه سخت ترش نکنیم 

دخترایی که با همشون لاس می زنن 

می شه یه صلوات برای درست شدن کارم و ازدواج مناسب برام بخونی؟                                   در حال جوانه زدن برای بار هزارم .همه چیز از ذهن شروع می شه و توانایی این رو داره تو رو در خودش حبست کنه البته برای رسیدن به چیزی که می خوای می تونی تنظیمش کنی . زندگی سخته ،برای هم دیگه سخت ترش نکنیم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عاره،الان اکثرا دنبال دخترای لوس و پرحرفن دیگه کسی زن آروم و ساکت نمیخواد

من ساکت نیستم 

به موقع و اندازه حرف می زنم 

2740
خواهانشون اکثرا مردایی هستن که دبگه سیر شدن!

من خیلی سرسنگینم توی دانشگاه و میدیدم دخترایی ک سنگین ترن بیشتر مورد احترامن وبیشتر کراش میزنن روشون دیگه نمد

فلوشیپ رلیشنشیپ از دانشگاه کمبریج انگلستان😏