2733
2739

تو اسفند ماه اینارو گفت بعد به نظرتون اینجا اینجا که گفته حس میکنم  اینکه دنبال عشق جدیده یعنی با یکی ساده چت میکنه  من فکر میکنم خیانت میکنه ؟

امیدوارم که حالتون خوب باشه ببینید راجع به مسائل عاطفیتون توی سال آینده چی دارم می بینم برخوردهای ناراحت کننده به قول معروف یه سری برخوردهایی که میتونید داشته باشید که ناراحت کننده ست یه جورایی از طرف کیس عاطفیتون یا اینکه حالا نه اینکه با همدیگه برخوردی داشته باشین نه ولی بعد اینکه میبینینش حالتون خوب نیستش در واقع یه احساس ناراحتی دارین این وسط و ممکنه یه خبرایی هم راجعبش حالا بگن که دوباره حس ناراحت کنندگی داشت حس ناراحت ناراحتی داشته باشید در واقع حالا مثلا ممکنه یه سری حرفایی بگن و شما رو در واقع ناراحت کنن راجع بهش و یه حس ناامیدی بهتون تلقی می کنم در واقع و ببینید توی وعده های زمانی آینده یه حس وابستگی که به کیس عاطفیتون دارین حسی که نمیدونید دیگه باید چیکار کنید که برگرده هر کاری می کنید براش هر چقدر اعتبار خرج می کنید اصلا حس می کنید بی فایده ست و یه جورایی اصلا اهمیت نمیده به شما اینا رو دارم می بینم و حول و حوش سال آینده هم میتونه باشه چون که دیگه امسال تمومه ولی همچنان ارتباط هایی که هستش ببینی دیدارها برخوردها ممکنه حتی پیام هایی از طرف شما باشه این وسط ولی اسمش عشق نیستش بحث من اینه ولی دیدارهایی که همچنان ادامه داره دیدن هایی که همچنان ادامه داره البته تابعد یه تایم دیگه نمیبینینش و یه جورایی فاصله ایجاد میشه و ببینید حسهای بد حس اینکه بهتون خیانت میشه مثل اینکه دنبال عشق جدیدیه اون رو دارم می بینم مثل اینکه میخواد یه شروع جدیدی داشته باشه رو دارم برتو می بینم و از طرفشو یا هم ببینید حس می کنید یه ارتباطی که یک طرفه هستش حس می کنید از شما دلخوره حس می کنید نمیخواد باهاتون صحبت کنه حس می کنید میلی به آشتی نداره حس می کنید که تموم شده اینا همچنان یکی یکی اینا رو تجربه می کنید آنچنان ولی حالا از طرف کیس عاطفیتون چی دارم می بینم ببین کیس عاطفیتون به قول معروف یه ذره ببینی میخواد یه کاری انجام بده راجع بهش تردید داره خب دقیقا نمیدونم این کار راجع به شما هستش در ارتباط با شما هستش یا اینکه میخواد یه کاری کنه تردید داره در واقع تا چند وقت دیگه کاملا مشخص خب مشخص میشه که قراره چیکار کنه که راجع بهش تردید داره یه ذره تردیدها رو دارم می بینم راجع به شما و یا اینکه میخواد یه چیزی رو بیان کنه مثلا علنی کنه تردید داره ولی کسی نیست اش اطرافش که بخوام بگم میخواد یه عشق جدید رو رو کنه و راجع بهش تردید داره اینو نمی بینم یه تردیدهایی داره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
فالگیرت مجازی برات تایپ کرده ؟؟ یا رفتی پیشش

چون رفتاری کیسم که رفته دیدم بعد گفتم فالل بگیرم گفت ولی در حد عشق هم نیست فعلا پیام های ساده ولی بازم حواستون رو جم کنید

الان اونجا که  حس میکنم دنبال عشق جدیده یعنی با یکی دوستانه چت میکنه فکر میکنم رفته باکسی تو را ...

ن بابا فاز نده بعدم ببین هرچی باخودت بگی این حرفارو واقعا عملی میشه سعی کن بیخیال این حرف فالگیره بشی 

ن بابا فاز نده بعدم ببین هرچی باخودت بگی این حرفارو واقعا عملی میشه سعی کن بیخیال این حرف فالگیره بش ...

خب بیخیال میشم اتفاق میوفته جالبیش میدونی چیه همه اینا اتفاق افتاده این یکی هم اتفاق افتاد