2733
2734
عنوان

ددددخترااا

70 بازدید | 10 پست

میگم که من میخام از این سوتین فومی ها بگیرم چون میگن کاپاش خیلی کوچیکه باید دو سایز بزرگتر خودت برداری 

من ۶۵ میبندم با این حساب دو سایز بزرگترش میشه ۷۵ که گفت از ۷۵ یدونه دارم و من دوتا ازش میخام 

به نظرتون یدونه ۸۰ ازش بگیرم خیلی بزرگ میشه؟ 

چون میگن کاپاش کوچیکه

واقعا موندم ، از طرفی ام قیمتش خیلی خوبه و میخام بخرم

قیمتشچنده؟؟؟

به نام کاربری دقت نمیکنم😑‌  درمورد حسابداری و بازار کارش ممنون میشم اگر اطلاعی دارید باهام به اشتراک بزارید🌱💖 آن شب که دلی بود به میخانه نشستیم آن توبه صد ساله به پیمانه شکستیم از آتش دوزخ نهراسیم که آن شب ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم🤍.{ارنی کسی بگوید که ترا ندیده باشد ، تو که با منی همیشه، چه " تری " چه " لن ترانی "💜} من خدا رو دیدم ، تو تمام لحظه های زندگیم خدا بود حتی موقعی که من ازش غافل بودم اون بغلم کرد🥺❤️🌱  بایه چشمک دوباره منو زنده کن ستاره ، نزار از نفس بیوفتم تویی تنها راه چاره🥲✨️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
۱۶۸  من همه جا رو ۲۰۰ دیدم  حالا ب نظرت یدونه ام سایز ۸۰ بگیرم یا بزرگم میشه؟

۸۰ خیلیههههه

همون ۷۰ یا ۷۵ بگیر

به نام کاربری دقت نمیکنم😑‌  درمورد حسابداری و بازار کارش ممنون میشم اگر اطلاعی دارید باهام به اشتراک بزارید🌱💖 آن شب که دلی بود به میخانه نشستیم آن توبه صد ساله به پیمانه شکستیم از آتش دوزخ نهراسیم که آن شب ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم🤍.{ارنی کسی بگوید که ترا ندیده باشد ، تو که با منی همیشه، چه " تری " چه " لن ترانی "💜} من خدا رو دیدم ، تو تمام لحظه های زندگیم خدا بود حتی موقعی که من ازش غافل بودم اون بغلم کرد🥺❤️🌱  بایه چشمک دوباره منو زنده کن ستاره ، نزار از نفس بیوفتم تویی تنها راه چاره🥲✨️
اره راست میگی 🙁 چون خودمم دوست دارم کل کاپ پر بشه یدونه ۷۰ میگیرم یدونه ۷۵ 😂

اره

خیلی خالی خوب نیس

الان اینی ک من دارم ۳ تا بزرگتره

تا اخر تنگش کردم و حتی از بند شونش هم بریدم🤣 خیلی بزرگ لود بدم اومد

2738
اره خیلی خالی خوب نیس الان اینی ک من دارم ۳ تا بزرگتره تا اخر تنگش کردم و حتی از بند شونش هم برید ...

منم اینی که الان دارم حضوری گرفتم ، گفتم ۶۵ میخام دختره خنگ ورداشته ۷۵ داده 

منم خنگ تره اون همون موقعه نفهمیدم امدم خونه بستم میبینم رو هواااس😅😅🤣🤣

ولی خب این فومی ها کاپ هاش فرق داره خیلی کوچیکتره 😂