2737
2734
عنوان

خانوما بیاید سوال درباره ی لباس

90 بازدید | 5 پست

سایزم ۶۵ ۷۰ ینی زیاد نیست

اما معذرت میخوام سینه هام شل و افتاده ان

چند جا خوندم لباس فنر دار خوبه برای درمانش

خوبه یا نه؟؟

اگ  فنر دار بپوشم درست میشه؟

کاربری دست دو نفره.

اره هست اما ورزش سینه های افتاده رو تا حدودی لیفت میکنه سوتین تا زمانی جواب میده که سینه افتاده نشده باشه پیشگیری میکنه

این قدر نگوییم باید به عقاید هم احترام بگذاریم    آنچه قابل احترام است حقایق است نه عقاید...!!   هیچ عقیده ای محترم ومقدس نیست    زیرا می‌تواند ریشه در جهل وخرافه ودروغ داشته باشد...میتواند گفتمانی از داعش یا شری سازمان یافته باشد...احترام به بسیاری از عقاید می‌تواند توهین آشکار به شعور خودمان باشد...!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره هست اما ورزش سینه های افتاده رو تا حدودی لیفت میکنه سوتین تا زمانی جواب میده که سینه افتاده نشده ...

اع ینی الان ک افتاده شده کار از کار گذشته؟

ورزشم ک میگین تا حدودی

من بخوام کامل درمان شه چکار باید کنم؟

۱۹ سالمه عمل و لیفت و اینا اصلا نمیتونم

کاربری دست دو نفره.
2731
اع ینی الان ک افتاده شده کار از کار گذشته؟ ورزشم ک میگین تا حدودی من بخوام کامل درمان شه چکار باید ...

ورزش خیلی مؤثره ولی باید مربی واقعا دانش داشته باشه بهتون ورزشی نده که همینم آب بشه  لیفت هم سایزت اصلا به عمل لیفت نمیخوره عزیزم اگر لاغری شاید اضافه وزن باعث بشه سینه هات پر تر بشه کمتر افتادگی ش اذیتت کنه

این قدر نگوییم باید به عقاید هم احترام بگذاریم    آنچه قابل احترام است حقایق است نه عقاید...!!   هیچ عقیده ای محترم ومقدس نیست    زیرا می‌تواند ریشه در جهل وخرافه ودروغ داشته باشد...میتواند گفتمانی از داعش یا شری سازمان یافته باشد...احترام به بسیاری از عقاید می‌تواند توهین آشکار به شعور خودمان باشد...!