2737
2734
عنوان

قد کوتاه🥲

690 بازدید | 60 پست

من قدم کوتاهه خیلی تو اعتماد به نفسم تاثیر گذاشته ازهمون راهنمایی یه چی میگفتن بهم تا الان که دانشجویم

کاش یکم بلند تر بودم 

قدم ۱۵۱ اینا فک کنم باشه 🥲

راهکاری ندارین کسی بود ۲۰ سالگی هم رشد کنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم قدم کوتاه کسی که دوسش دارم 193

از هرکسی که این امضا رو میخونه یه خواهش دارم>>>>>>میشه به خدا بگی صلاحشو بزار تو آرزو هاش این دختر از بس سختی کشید و نرسید و همه گفتن صلاحته خسته اس .....خدا با این کاربر قهره شما ازش بخواید شاید شد//غم دارم غمم سنگینه
2731
2740
خودمم کسی که دوسش دارم قدش بلنده و با قدم مشکلی نداره  تاحالا بهم چیزی نگفته اتفاقا دوس داره

مال منم همینطوره

از هرکسی که این امضا رو میخونه یه خواهش دارم>>>>>>میشه به خدا بگی صلاحشو بزار تو آرزو هاش این دختر از بس سختی کشید و نرسید و همه گفتن صلاحته خسته اس .....خدا با این کاربر قهره شما ازش بخواید شاید شد//غم دارم غمم سنگینه
قدتون چنده؟

155

تاپیک راجب قد منو بخون

1=2+2                                                                                 ناله واقعی رو خیام میکرده طرف منجم بوده ریاضیدان بوده شاعر بوده فیلسوف بوده دهن مهن واسه علم نذاشته تازه شکایت هم داشته که:از آمدنم نبود گردون را سود*وز رفتن من جلال و جاهش نفزود*وز هیچ کسی نیز دو گوشم نشنود*کاین آمدن و رفتنم از بهر چه بود؟
2706