2733
2739
اتفاقا منم دقیقا مثل شماهستم از اول سال تقریبا هر روز با رفتار این آقا مواجه بودم  الانم فقط ...

خودم یه همکار دارم همینجوریه، اون نه تنها سلام نمیکنه بلکه قیافه اش رو هم کج و کوله میکنه ک میزان نفرتش رو تشون بده . مثلا ۵ نفر باشیم ، وارد بشه به همه با صدا زدن فامبلیشون سلام و حال احوال گرم میکنه ‌ بعد به من اصلاااا. در صورتی که من اصلا ن برخورد خاصی باهاش داشتم نه چیزی ‌ اون ی جا دیگه اس من ی جا دیکه . برامم اصلا مهم نیست به چشم یک احمق بی مصرف بش نگا میکنم . گاهی اوقات هم ب کارهاش ختده ام میگیره😅😅

واییی آقایون هم آب این مشکلات دارن 🤣🤣🤣🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ فکر کنم خانومتون زیادی دوستون داره  ...

اره بابا بخخخدا 

من تو بحر این چیزا نمیرم ولی اون خیییلی

اااره خیلی دوستم داره ولی گیرررررر 🤕😬😬

🧔اقا هستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عمرااااااااااا مگه من محتاج سلام اونم؟ بنظرت کوچیک کردن خودم نیست؟

نمی‌دونم هر جور خودت میدونی شاید خودمم بودم نمیکردم این کارو😬

ولی خب حد اقل بهش میفهمونی که بیشعوره

2731
2740
فک کنم خود درگیری چیزی دارن

اره دیگه اینا درس زندگی و تجربه است . متوجه میشی که قرار نیست همه ادم ها مبادی آداب و اتوکشیده و مهربون و عاقل وفلان و بهمان باشن . به هر حال دنیا به خل و چل هم نیاز داره😁😁

نمی‌دونم هر جور خودت میدونی شاید خودمم بودم نمیکردم این کارو😬 ولی خب حد اقل بهش میفهمونی که بیشعور ...

آخه اون موقع خودمم هول شدم راستش فک نمیکردم جواب نده

تازه بدتر از اون جلو همکارم ضایع شدم اون جوابمو داد خیلی بهم برخورد

یه سری یه همکار جدید آقا داشتیم

سلام نکرد یعنی سرش خیلی شلوغ بود

من گفتم سلام 

دیدم نه جواب داد نه سرش رو آورد بالا که البته بعدم فهمیدم درگیر یه مشکلی بوده

همون موقع بلندتر گفتم آقای فلانی سلام

سرش رو اورد بالا و معذرت خواهی کرد گفت ببخشید

منم میگم یه حسایی داره😂

یه حس های ریزی داره 

چون طرف خیلی براش مهمه 

و ازش تعریف میکنه ولی هنوز در مرحله انکاره

نمیخواد بپذیره

خدایا با نام تو شروع میکنم ❤️ بهم نیرو و انرژی بده 🌱🌱🌱🌱بهم کمک کن طاقت بیارم 🦋 روزی میرسه که میبینی من بهترینم 🫂من از اونا و تو بهترم🌱 💪 تجربه ثابت کرده که از شکست خورده ها موفق های پوست کلفتی در میاد🌱🌹🌹🌹🌹🌹🌹موفق ترین افراد شکست های بزرگی رو تجربه کرده ان🌱🌹🫂زمان از چیزی که فکرش رو میکنیم سریع تر میگذره ❤️🦋 
یه حس های ریزی داره  چون طرف خیلی براش مهمه  و ازش تعریف میکنه ولی هنوز در مرحله انکاره ...

بیخیال چه گیری دادی😅

درهرصورت سال داره تمام میشه فقط دو هفته دیگه میرم سرکارمن

دیگه هم اونو نمیبینم

بیخیال چه گیری دادی😅 درهرصورت سال داره تمام میشه فقط دو هفته دیگه میرم سرکارمن دیگه هم اونو نمیبی ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

خدایا با نام تو شروع میکنم ❤️ بهم نیرو و انرژی بده 🌱🌱🌱🌱بهم کمک کن طاقت بیارم 🦋 روزی میرسه که میبینی من بهترینم 🫂من از اونا و تو بهترم🌱 💪 تجربه ثابت کرده که از شکست خورده ها موفق های پوست کلفتی در میاد🌱🌹🌹🌹🌹🌹🌹موفق ترین افراد شکست های بزرگی رو تجربه کرده ان🌱🌹🫂زمان از چیزی که فکرش رو میکنیم سریع تر میگذره ❤️🦋 
2706