2733
2734
عنوان

خداروشکر کار پیداکردم 😍

262 بازدید | 32 پست

فروشندگی لباس یه مغازه کوچیک درکنار من یه همکار دیگه هم هستن

ساعت کاریش از ۹نیم صبح تا ۵عصر

۵شنبه جمعه سرکار هستم با ۲روز مرخصی درماه

واسه رفت آمدم راحتم بامترو

حقوقشم ۷میلیون

بنظر شما خوبه؟؟

خیلی خوشحالم چندوقته دنبال کار بودم

وقتی خدا تو آیه هفتم سوره مدثر میفرماید:وَ لِرَبِّكَ فَاصْبِرْ....و بخاطر پروردگارت شکیبایی کن.انگاردستاشو میذاره دو طرف صورتت و میگه عزیزِ دلم اينبارم بخاطرِ من صبر کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مبارکه عزیزم،شیرینی🙂😂🫲🏻

😂ان شالله حقوق گرفتم میفرستم برات🤣🥰

وقتی خدا تو آیه هفتم سوره مدثر میفرماید:وَ لِرَبِّكَ فَاصْبِرْ....و بخاطر پروردگارت شکیبایی کن.انگاردستاشو میذاره دو طرف صورتت و میگه عزیزِ دلم اينبارم بخاطرِ من صبر کن

خوبه فقط کاش در طول هفته تعطیلی داشت 

چون منم کار میکنم در طول هفته منتظرم جمعه بشه که بتونم راااحت استراحت کنم و بخوابم 

💜                                                                                                                                                                                                                                           
2738
مبارک بهتر از بی کاری

بله ممنوون 🥰

خوبه فقط کاش در طول هفته تعطیلی داشت  چون منم کار میکنم در طول هفته منتظرم جمعه بشه که بتونم ر ...

گفت کلا ۲روز میتونی نیایی اونم ۵شنبه جمعه نباشه چون روز شلوغیه 

2706