2737
2734
عنوان

رمان های دهه نود 😂

321 بازدید | 21 پست

چه روزگاری بودا دلمون خوش بود به ارشام ارتام زاده 

دلمون خوش بود دختر قصه ما با دنیای دخترونگیش خداحافظی کرد

خودمون جای اون دختر ساده و معصوم و خوشگل داستان میزاشتیم که پیراهن یاسی رنگ میپوشید و با رژ لب کم رنگ 

درسته خیلی خز بودن اما دوران قشنگی بود دلم میخواد یکی بزنه تو گوشم بگه الان سال 90 همه اینا فقط خواب بوده

دقت کردین فامیل همه پسرا تهرانی بود 

بعدشم اکثرا پورشه و لامبورگینی مشکی داشتن 

دختره ام ریزه میزه لب قلوه ای و چشمای درشت و پوست سفید 

قطعا یه جای داستان راجب تضاد رنگ پوست و لباس مشکی یا قرمز حرف میزدن🤣

این حقایق هستند که آدم‌ها را از هم دور می‌کنند ، نه دروغ ! وگرنه ما دروغ می‌گوییم که نزدیک باقی بمانیم ! آدم‌ها یک‌بار عمیقاً عاشق می‌شوند، چون فقط یک‌بار نمی‌ترسند که همه چیز خود را از دست بدهند؛ امّا بعد از همان یک‌بار، ترس‌ها آن‌قدر عمیق می‌شوند که عشق، دیگر دور می‌ایستد ...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره پسرا قد بلندچهارشونه با موهای خرمایی 

همشونم یا شرکت داشتن یا کارخونه به خدا ما خسته شده بودیم کل تهران انقدر شرکت نداره اینا داشتن🤣🤣

این حقایق هستند که آدم‌ها را از هم دور می‌کنند ، نه دروغ ! وگرنه ما دروغ می‌گوییم که نزدیک باقی بمانیم ! آدم‌ها یک‌بار عمیقاً عاشق می‌شوند، چون فقط یک‌بار نمی‌ترسند که همه چیز خود را از دست بدهند؛ امّا بعد از همان یک‌بار، ترس‌ها آن‌قدر عمیق می‌شوند که عشق، دیگر دور می‌ایستد ...
2731
2740

حق تازه بیشترشون هم ی قسمتی داشت که دختره رژ میزنه پسره میگه پاکش و کن و این حرفا مثلا غیرتی میشه😂💔بعد دختره میگه ن پاک نمیکنم پسره میگه پاک میکنه یا بیام به روش خودم پاکش کنم😂خدایی خیلی خز بود ولی راست میگی اون حس سادگی اون دوران رو دوست داشتم

[QUOTE=337480152]حق تازه بیشترشون هم ی قسمتی داشت که دختره رژ میزنه پسره میگه پاکش و کن و این حرفا مثلا غیرتی میشه😂 ...[/QUOTE

بعد دختر یهو با دوران دخترنگیش خدا حافظی میکرد

خوش میگذشت الان اصلا خوش نمیگذره

2706