2733
2739

من تو دوران عقدم

امروز اومدم خونه مادرشوهرم ، مادرشوهرم میخواست بره ختم اما قرار نبود شام بمونه به پسرش پول داد ک بره کتف و بال بخره شب کباب کنیم. رفت ختم اما بعدش زنگ زد گف صاحب عزا شام نگهش داشته نزاشته بیاد. برادرشوهرم کتف و بال خریده بود من شستم اما بالو خوردش نکردم چون نمیدونستم مادرشوهرم خورد میکنه یا ن حتی ب نامزدمم گفتم شما خورد میکنین گفت نه بزار مادرم بیاد خودش درست کنه. بعد مادرشوهرم اومد خوردش کرد بعد ب بچه هاش گفت تو یخچال هندونه بود حداقل اونو خورد میکردین میخوردین نامزدم ب شوخی گف بدون تو ک نمیچسبه گف هنر ندارین بخاطر اینه

از اونجایی ک مادرشوهرم کلا تیکه میندازه حس میکنم به من تیکه انداخته ینی هنر نداری ک کباب بپزی بنظر شما ب من تیکه انداخت یا واقعا با بچه هاش بود؟ الانم خونشونم بنظرتون شام بخورم یا الکی بگم هله هوله خوردیم سیر شدم

جواب بده    

مظلومه ک ظالم به وجود میاد    خانمها ب خودتون بد نکنید جلوی بت هایی ک ساختید چ مادر چ پدر چ مادرشوهر وایسی.اینا بی احترامی نیست اینا گرفتن حقه. آگاه کردن بقیه و ایجاد حریم خصوصی برای خودمون هست عزت نفس مهم ترین دارایی انسان هست   پول مهم هست اما اولویت نیست. پس بخاطر پول ازدواج نکنید چون 3 سال اولش خوبه بعد اخلاق طرف تغییر میکنه.    کتاب بخونید بیخودی ناز شوهر رو نکشید محبت بی جا نکنید  حرف مردم مهم نباشه حاضر جواب باشید و تمرین کنید ک بلد بشید  با فیلم دیدن   خدارو باور کنید هرکس تقاص کاراشو میده اگه بعد ی سال نده بعد 10 سال میده صبر خدا 40 ساله   زود از کوره درنرید. سیاست ب معنی بد بختی زن نیست   زن باسیاست   خودشو بخاطر هرکس عوض نمیکنه  خود شیرین نیست    حسودی کردن ینی قبول کردن بی عرضگی خود.  کسی خاست دستتون بندازه دستش بندازید تا یاد بگیره شوخی با شما یعنی چی   راز دل ب هیچکس نگید 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سر بچه هاش غر زده 

حرصش گرفته یه غذا برا خودتون درست نکردید بعد خستگی افتاد گردن خودش

اولین اقدام به بارداری ۱۳ابان ۱۴۰۰ منتظرم همین روزا بیای تو دلم💔 امروز ۷ ابان ۱۴۰۲ و هنوز منتظرم بیای تو دلم مامانی...مامان جان من چه خطایی کردم که خدا تورو بم نمیده؟💔
2731
2740

تقصیر تو نیست عزیزم بالاخره تو هنوز نمیدونی تو این خونه باید چیکار کنی 

ولی خب بچه هاش باید شکم خودشون یه جور سیر میکردن دیگه خدایی..

مامان منم بیاد از ختم ببینه کسی غذا درست نکرده منتظر اون بیاد درست کنه حرصش میگیره 

یه غری هم سر هممون میزنه 

به دل نگیر

اولین اقدام به بارداری ۱۳ابان ۱۴۰۰ منتظرم همین روزا بیای تو دلم💔 امروز ۷ ابان ۱۴۰۲ و هنوز منتظرم بیای تو دلم مامانی...مامان جان من چه خطایی کردم که خدا تورو بم نمیده؟💔

به خودت نگیر. یه تجربه بهت بگم. هیچ وقت هیچ وقت خونه مادر شوهرت حتی سیر هم غذا نخور حتی زمان بارداری. بعدش به شوخی حرف می شنوی و این یعنی پشت سرت حرف زدن که جلوت شوخی می کنن

خب راست میگه دیگه . اگه خواهر شوهر نداری جاداشت خودتو نشون بدی. یه غذایی چیزی میزاشتی. الانم بخور فک ...

خب من از کجا میدونستم اون خورد میکنه یا ن ترسیدم خورد کنم بعد بیاد بگ چرا خورد کردی خراب کرده باشم

بهترین کار این بود پامیشدی میرفتید بیرون میگشتید ی ساندویچ کثیف میخوردید 

بچه کورد.سن ۱۸تا۲۵ سالگی خیلی عجیبه، بعضی ها هنوز گواهی نامه نگرفتن، بعضی ها دارن ی شرکت اداره میکنن، بعضی ها تاحالا هیچ رابطه ای نداشتن، بعضی ها بچه دارن، بعضیا دارن تو کشورای مختلف سفر میکنن، بعضی ها برای بیرون رفتن از خانوادشون اجازه میگیرن‌،تو این بازه سنی همه چی ممکنه.
2706