2737
2739

من نمیخوام جدا بشم . به بهونه دستشویی اومدم.  بعد گفتم اسنپ میگیرم میرم . اخه دو ساعت تا خونه ای ما فاصله هستش . الان خوب مهربونه . میگه میخنده اینا . من موندم برم یانه !!!؟؟؟؟؟؟ البته بگم که الان تو مشاور گفت نمیخوامش. و اینا فوش ک فوش کاری داشتیم . الان نمیدونم . داره میگه و میخنده . نمیگه برو . چیکار کنم ؟؟؟به نظرت ؟ باهاش رابطه برقرار کنم؟

ندونسته دلمو به غریبه دادم 💔اون غریبه رو ساده شمردم 😅 گول چشم سیاهشو خوردم👁 ندونستم ی غریبه هر چی باشه ی غریبس💔

برو

ما قدبلندا واژه ای به اسم "این" نداریم چون از ارتفاعی که ما نگاه می کنیم همه چی "اونه"😍 آقایون داداشم گوفته باشم اینجی کولوهومش باس ماس،این تاپیک اون تاپیک لایک کامنت ماس ماس، آبجیا فدامدا😁  نی نی سایت نیست که ننه سایته🤐..کوردم 🥰و اهل سنت🥰 افتخارمه.. کسی توهین کنه به شدت باهاش برخورد میکنم  پس احترامتو دوس داری  نگه دار اون لامصبوووو😒 اگه با نظرم مخالفی محترمانه بگو روسرما جا داری وگرنه بد رو با بدتررررر جواب میدم پس ریپلای نکن😊اگه نظرات  و عقایدمون باهم فرق داره دلیل بر این نیست که حق باتوعه و تو راست میگی شاید بااااورت نشه ولی فقط من یه آدم دیگه م همین😉.من از ۲۴ساعت شبانه روز ۲۰ ساعت گوشی دستمه وقتی جوابتو ندادم مثبت فکر نکن بدون باهات حال نمیکنم

اره

دزدیده چون جان می روی اندر میان جان من/سرو خرامان منی ای رونق بستان من/چون می روی بی‌من مرو ای جان جان بی‌تن مرو/وز چشم من بیرون مشو ای شعله‌ تابان من/هفت آسمان را بردرم وز هفت دریا بگذرم/چون دلبرانه بنگری در جان سرگردان من
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
باردارت نکنه کار دستت بده😏

نه بابا . من که از خدامه . کاندوم هستا

ندونسته دلمو به غریبه دادم 💔اون غریبه رو ساده شمردم 😅 گول چشم سیاهشو خوردم👁 ندونستم ی غریبه هر چی باشه ی غریبس💔

وا ویلاااا خب قبل طلاق قشگ شرایط بسنجید بعد برید  دلیلت برا طلاق چیه واقعا دلیلات اونقدر کوچیکن که میخوای با بگو بخندش همه چی فراموش کنی؟؟؟؟؟ 

بنظرم امشب بمون  گذشت کن  ببین از این به بعد باهات چجوریه 

فقط 22 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه جوابت ندادم یعنی جواب ابلهان خاموشیت سکوت منو به حساب زرنگی خودت نذار اینجا یه سایت عمومیه اگه توو دنیای واقعی ببینمت جررررت میدم*
2740

برای دسشویی رفتی؟من نفهمیدم چی شد؟جایی دیگه نبود بری؟بعد گفته نمیخادت چرا وایسی؟اگه میخای بمونی زندگی کنی باهاش حرف بزن تا حالش خوبه اگرم قصدتون طلاقه موندنت اونجا درست نیست ..سواستفاده خودشو بکنه بعد بگه برو نمیخامت

2706