2737
2734
عنوان

خواهر۶سالم راجب مرگ پرسیده و عمم بهش گفته...

| مشاهده متن کامل بحث + 2369 بازدید | 120 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عمه ات نزدیک تر گفته با اینکه ب این صورت هم درست نیست  درستش اینه ک ب زبان ساده مرگ رو بهش توض ...

اره خیلی بد گفته😐

ولی خواهرم ازش پرسیده مرده بعد اینکه مرد چیکارش میشه اونم کامل توضیح داده😶

چو تخت پاره بر موج رها رها رها من 🌊🕊

عمه خانم نبایدبه اون واضحی  میگفت

شما قشنگ ترگفتین

ترس از مرگ دوراز جون خواهرتون سن وسال نمیشناسه مادر من سر قضیه کرونا ودیدن اینکه مردم ماسک میزنن ازخواهرم میپرسه جریان چیه چرا همه ماسک زدن

خواهرم همه چیو براشون توضیح داده بود که یه بیماری اومده مردم دارن میمیرن

مادرم هم شب سکته میکنه وبه رحمت خدا میره از عمه خانم بخایین بیاد باز با خواهرتون صحبت کنه وحرف شمارا تائید کنه

2731
نمیدونم من که بچه بودم ۵ سالم بود قشنگ میدونستم حتی فاتحه خوانی هم میرفتم ترس نداشت برام حتی مادربزر ...

بعضی بچه ها ،آره با مرگ آشنان چون از بچگی تجربش رو داشتن،مثل بچه های من،خیلی عزیز ازدست دادن وبراشون عادی شده،ولی بچه ای که درکی نداره از مرگ واقعا توصیف بدیه

دقیقامن خیلی کوچکتربودم وقشنگ متوجه میشدم یاشایدمن نترس بودم یابچه هاالا ترسوهستن خیلیم برام طبیعی ب ...

منم عمومو از دست دادم تو ۵ سالگیم براهمین با مرگ اشنا بودم ولی شبا از ترس اینکه بمیرم خوابم نمیبرد  

دلم نمیخواد خواهرم اینجوری شه

2738
اره خیلی بد گفته😐 ولی خواهرم ازش پرسیده مرده بعد اینکه مرد چیکارش میشه اونم کامل توضیح داده😶

ب شکل ترسناکی بله نباید توضیح داد 

وای خدا چقدر بچه بزرگ کردن سخته 😃 نمیشه کم و زیاد بهش چیزی گفت چون ممکنه از هر دو طرف دچار تروما بشه 🤦🏻‍♀️

♦️ ۲۳ ساله / اگه نظر مخالف و متفاوتی با من داشتین حتما ریپلای کنید یا قانعم میکنید یا قانعتون میکنم 
اره خیلی بد گفته😐 ولی خواهرم ازش پرسیده مرده بعد اینکه مرد چیکارش میشه اونم کامل توضیح داده😶

خوبه نگفته بدن مرده بعداز چند روز میپوسه ومتلاشی میشه،هرچند ازاین عمه بعید نیست،خودش بچه نداره؟

عمه خانم نبایدبه اون واضحی  میگفت شما قشنگ ترگفتین ترس از مرگ دوراز جون خواهرتون سن وسال نمیش ...

خدا رحمتشون کنه 💔

واقعا بدگفته تازه دخترای عمه های دیگمم اونجا بودن نمیدونم جلوی اون همه بچه چرا اینارو گفته 

دقیقامن خیلی کوچکتربودم وقشنگ متوجه میشدم یاشایدمن نترس بودم یابچه هاالا ترسوهستن خیلیم برام طبیعی ب ...

حالا یکم عمه زیاده روی کرده نیاز نبود دیگه اون قسمت شستن وگریه زاری و.. رو توضیح بده. ولی بچه هم باید یه چیزایی رو بدونه و خانواده براش توضیح بدن، چون خانواده توضیح ندن از طریق همکلاسیاش می‌فهمه تازه اونم مشخص نیست به چه طریقی می‌خوان واسش توضیح بدن و ممکنه صدتا چیز تخیلی به قضیه اضافه کنن اوضاع بدتر شه

"انزوا را به وابستگی ترجیح میدهم. وقتی وابستگی از بین رود، انسان وارسته می شود" "ملتی هستیم که هنوز خشنونت رو مردونگی، حماقت رو نجابت، شادی رو هرزگی، دزدی رو زندگی میدونیم؛ راه درازتری تا انسانیت داریم. و راه دراز تری تا آرامش و عشق..." "مدرسه که میرفتیم، هربار که دفتر مشقمون رو جا می ذاشتیم معلممون میگفت: مواظب باش خودتو جا نذاری! ما می خندیدیم و فکر می کردیم نمیتونیم خودمونو جا بذاریم! بزرگ که شدیم بارها و بارها خودمو جا گذاشتیم؛ توی یه کافه، توی یه خیابون، توی یه شعر..."  
خوبه نگفته بدن مرده بعداز چند روز میپوسه ومتلاشی میشه،هرچند ازاین عمه بعید نیست،خودش بچه نداره؟

وای اره😶

چرا یه بچه ۳ ساله داره طفلی اون😑

2706