2737
2734
عنوان

آزمون استخدامی آموزش پرورش امسال

113 بازدید | 12 پست

ثبت نام کی هست؟؟

خود آزمون کی هست؟؟

من دو ترم دیگه فارغ التحصیل میشم میتونم بنویسم ؟؟

ینی تا نتایج و اینا بیاد درسم تموم میکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
آزمون کیفیت بخشی جمعه هست و ثبت نامش خیلی وقته تمومه ،من ترم بهمن فارغ التحصیل شدم اگر قبول بشم آزمو ...

رشتتون چیه

خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است...💔
[QUOTE=337476268]رشتتون چیه[/QUOTEکارشناسی تربیت بدنی ولی معلم  پرورشی زدم

از طریق بدون کنکور دانشگاه رفتین؟

2740
من کنکور ۹۶رتبه ۷۶۰۰کنکور تجربی شدم منتها بنا به دلایلی نتونستم برم رشتت ای که دوست داشتم رفتم بدون ...

بنظرت بدون کنکور آموزش ابتدایی خوبه؟

می ارزه بری

بعد منابعی ک برای استخدامی باید بخونی خیلی سخته؟آدم بخونه میتونه قبول بشه؟

بنظرت بدون کنکور آموزش ابتدایی خوبه؟ می ارزه بری بعد منابعی ک برای استخدامی باید بخونی خیلی سخته؟آ ...

چی بگم خیلی سخت نیستن منابع ولی پراکنده هستن ۲۵۶۰صفحه کتابه فقط تا تهش رو بخون 

آموزش ابتدایی اشباع هست اگر علاقه داشته باشی میتونی مدارس خصوصی تدریس کنی ولی درکل سالهای آخر آزمون آموزش وپرورشه چون دیگه از دانشگاه فرهنگیان وارد آموزش وپرورش میکنن نه افراد عادی 

بنظرت بدون کنکور آموزش ابتدایی خوبه؟ می ارزه بری بعد منابعی ک برای استخدامی باید بخونی خیلی سخته؟آ ...

به علاقه ات فکر کن اگر بچه ها رو دوست داری وحوصله داری خوبه در غیر این صورت هزینه دانشگاه رو بده یه حرفه یاد بگیر آرایشگری یا خیاطی یا...

به علاقه ات فکر کن اگر بچه ها رو دوست داری وحوصله داری خوبه در غیر این صورت هزینه دانشگاه رو بده یه ...

ممنون عزیزم دستت طلا