2733
2734
عنوان

خواستگار نظامی خوبه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 464 بازدید | 40 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زندگی با نظامی یکم تحمل و صبر میخاد چون بعضیا کارشون جوری که هرچند سال باید برن یه شهر و استان خدمت و گاهی وقتا نیستن اگر که رده بالا باشه یکم هیجان و خطر هم داره 

درضمن اینکه میگی هنوز فرد قبلی رو از سرت ننداختی با قضیه کنار بیا و با خودت یک دل شو اگر می‌دونی قصد جلو اومدن داره بهش بگو تصمیم بگیر ه.اگر که ترک کرد توام کنار بیا و به زندگیت نظم بده حالا این شخص نشد شخص دیگه .اشتباه منو نکن پای آدم اشتباه زندگیتو هدر نده 

اگر بخاطر حرف مادرت میخای قبول کنی اشتباه نکن درضمن بذار بگن ترشیدی مگه خرج تورو اطرافیان میدن که اینجوری میگن اگرم مشکل خانواده است سعی کن کار پیدا کنی مشغول بشی و خرج خودتو تامین کنی  تا زمان ازدواج برسه 

من خودم سی و یک سالمه و مجردم .من هنوز نتونستم اون شخص رو فراموش کنم و کنار بیام ولی ازدواج هم موقعیت خوبی نداشتم واسه همین مشغول شدم که حرف بقیه رو سرم نباشه کسی هم چیزی بگه می‌شورم میذارمش افتاب خشک بشه 

2731
زندگی با نظامی یکم تحمل و صبر میخاد چون بعضیا کارشون جوری که هرچند سال باید برن یه شهر و استان خدمت ...

عیزعیزم واسه کار کردن تو شهر کوچیک هستم نمیتونم زیاد برم بیر ن خانوادم گیرن

عنوان و تاپیک ربط نداشتن ، بالاخره الان چی نظر بدیم 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2740
عیزعیزم واسه کار کردن تو شهر کوچیک هستم نمیتونم زیاد برم بیر ن خانوادم گیرن

منو ببخشید سنتو نمیدونستم فک کردم گفتی خودت ۲۸سالت هست ولی خیلی ۱۸ساله ها هستن کار می‌کنند ولی فعلا بهتره به درست تمرکز کنی یکم بزرگتر که شدی مشغول به کار شو 

کسی که شخصیت مستقل و شاغل باشه و دستش به جیبش باشه و تو اجتماع باشه موقعیت های بهتری هم داره 

2706