2737
2734
عنوان

وای خدایا اصلا مدرسه چه ارزشی داره

122 بازدید | 12 پست

درس ه ارزشی داره بچه روحیه اس خراب بشه

اصلا اونایی که درس خوندن تا مراتب بالا یه درصد کمی تونستن پیشرفت کنن اونم منبعد فکر نمیکنم ممکن باشه

گاهی فکر میکنم بچم مدرسه نفرستم خودم توی خونه آموزش بدم

زندگی واقعی یه چیزی بین اینستا و نی نی سایته

چیزی ک ب ادم زور میگه اینه  فشاری ک رو بچها هست رو فلسطین نیست😂کنکور،امتحان،اخراج،پرسش،سنگینی درسا و ...

مواظب‌ تایپ‌ کردنت‌ باش‌،‌پشت‌ هر اکانت‌ یه‌ قلب میتپه❤️ ما هیچوقت نمیتونیم عقاید همه مردم دنیارو با بی احترامی  مثل خودمون کنیم. اگه با نظر من مخالفی میتونی ریپلای کنی و نظرتو با احترام بگی ، این سایت تبادل نظره و آدما با حرفاشون شعورشونو میرسونن:)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اون بچه باید تو اجتماع باشه باید با همسن و سالاش سر و کله بزنه 

الان دوره علمه..باید درست اموزش ببینه تا وارد دانشگاه های خوب بشه تو رشته های تاپ که بتونه راحت پذیرش بگیره یا مهاجرت کنه 

درسته که سیستم اموزشی ما غلطه ولی شما میتونین بهش فشار کمتری بیارین تا از درس زده نشه..نه اینکه مدرسه نفرستنیش 

2742

این چه حرفیه،واقعا فکرمیکنید فقط برای پیشرفت در کارباید درس خوند؟وفقط حفظ کنی وسر امتحان جواب بدی،انسان با کتاب خوندن خیلیای چیزای دیگه دست پیدا میکنه،طرز فکرتون قبول ندارم 

👑بچه بودیم،دخترا عاشق عروسک بودنو پسرا عاشق مردهای قوی.بزرگ که شدیم، دخترا عاشق مردای قوی شدن و پسرا عاشق عروسکها🤞ازکسی که خجالت نمیکشه،خجالت نکش#پیش پرو،پرو باشید#پیش کسی که بهتون احترام نمیزاره،بهش احترام نزارید#✌️
مدرسه صرفا درس نیس اجتماعه و مهمه ک بچه تو اجتماع باشه

آخه الان خیلی بد شده واقعا

بچه هایی که تو خونشون گوشی بدستن و از متاهلا اطلاعاتشون بیشتره

اونم تنبیه های معلما

درسم ه انقدر محتواها چرت شده به هیچ دردی نمیخوره

واقعا ارزش رفت و إمدم نداره انگار

2740
این چه حرفیه،واقعا فکرمیکنید فقط برای پیشرفت در کارباید درس خوند؟وفقط حفظ کنی وسر امتحان جواب بدی،ان ...

من با کتاب خوندن مخالفت کردم؟! 

اون بچه باید تو اجتماع باشه باید با همسن و سالاش سر و کله بزنه  الان دوره علمه..باید درست اموز ...

منظورم درس نیست

منظورم جو مدرسه اس از یه طرف

از طرفدیگه کیفیت پایین آموزش

من با کتاب خوندن مخالفت کردم؟! 

اره اول نوشتتون نوشتین که درس ارزش داره بچه روحیه اش خراب بشه بعدم نوشتین اوناییم که تا مراتب بالاتر خوندن به جایی نرسیدن خب این مخالفت با با سوادشدن دیگه

👑بچه بودیم،دخترا عاشق عروسک بودنو پسرا عاشق مردهای قوی.بزرگ که شدیم، دخترا عاشق مردای قوی شدن و پسرا عاشق عروسکها🤞ازکسی که خجالت نمیکشه،خجالت نکش#پیش پرو،پرو باشید#پیش کسی که بهتون احترام نمیزاره،بهش احترام نزارید#✌️
اره اول نوشتتون نوشتین که درس ارزش داره بچه روحیه اش خراب بشه بعدم نوشتین اوناییم که تا مراتب بالاتر ...

گفتم درس

نگفتم کتاب

منظورم درس مدرسه است و آموزش پرورش که بدرد هیچی نمیخوره

خدایی سال به سالم محتواها چرت تر میشه