2733
2739

اون موقع ک‌ساسی با الکسی س خوند شوهر منم رفت فیلمای الکسی س رو دید حامله هم بودم رابطمونم از همیشه بهتر بود می‌گفت کار بدی نکردم اگرنه پاک میکردم گفتم خیلی وقیحی منم میرم دم دستگاه مردای تو فیلمای پو ر ن میبینم ک از تو خیلی بهتر بلدن خلاصه همش عمدا در حال سرچ بودم فقط الکی سرچ میکردم بره ببینه  😕 شوهرم می‌گفت بسته بابا غلط کردم چقد تلافی کنی ...خلاصه میخوام بگم مردا همشون میبینن کوچیک تا بزرگشون سیر نمیشن مرض دارن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کاش یاد می‌گرفتیم به حریم خصوصی هم دیگه سرک نکشیم  اینجوری واسه خودمونم بهتر بود

حریم خصوصی  برای زن وشوهر دیگه جدید بود!!!!

رفیق تواین دنیا 793093541آدم هست همینطوری که عددهارو نادیده گرفتی،حرفاشونم نادیده بگیر...:)🤞🏻😌
2731
تو رابطه زناشویی حریم خصوصی نداریم باید همه چی نرمال شفاف باشه قایم موشک بازی نداریم که متاسفانه بعض ...

به گفته خودت بعضی مردا درک نمیکنن 

پس حرص خوردن زناشون چه فایده داره

چه صحبتی خواهر من؟!مثلا بهش بگه چرا عکس اینجوری میبینی اگه در جوابش یه حرفی به اسی زد نابود شد یا بگ ...

حرف نزنه چیکار کنه 

طلاق بگیره؟

تا دلیل و ربشه یک چیزی رو ندونی که نمیتونی حلش کنی

نمیفهمم واقعا منطقتو

بايد همگي يه پويش راه بندازيم كه هر طور شده سايت هاي مستهجن براي هميشه فيلتر بشه . به جاي اينكه پيام ...

میدونی چقدر تبلیغات داره و چقدر درامد داره براشون؟؟!! 

زندگی واقعی یه چیزی بین اینستا و نی نی سایته
2740
حرف نزنه چیکار کنه  طلاق بگیره؟ تا دلیل و ربشه یک چیزی رو ندونی که نمیتونی حلش کنی نمیفهمم و ...

هرکاری کنه مرده باز میبینه اسی باید بیخیالش بشه خودش خسته میشه ولی اگه چیزی بگه حساسش میکنه و هی وسوسه میشه دوباره نگاه کنه

رفیق تواین دنیا 793093541آدم هست همینطوری که عددهارو نادیده گرفتی،حرفاشونم نادیده بگیر...:)🤞🏻😌
هرکاری کنه مرده باز میبینه اسی باید بیخیالش بشه خودش خسته میشه ولی اگه چیزی بگه حساسش میکنه و هی وسو ...

مگه صد قرن پیشه؟

دیگه به نظرم الان دیگه تعامله که تو زندگی حرف اول میزنه 

ایگنور کردن و نادید گرفتن مشکلات کمکی به حلشون نمیکنه

2706