2737
2734

عزیزم شما اینجوری که میگی کلا یکسال درس خوندی اونم با حرف آخر پس چیز زیادی بلد نیستی

الآنم فکر می‌کنی بری سر خونه زندگی می‌شینی همش درس میخونی؟ مهمونی و پاگشا و زندگی زناشویی و..

ب جای این کارا برو ی کتابخونه ثبت نام کن این بهترین فرصته بشین قشنگ بخون تا تیر. درسته احتمالا قبول نمیشی ولی کلی جلو میفتی وقتتو بیخودی تلف نکن.

نهایت دو روز در هفته میتونی باشگاه بری روحیت خوب شه

عزیزم کنکور فرهنگیان فقط با کنکور اردیبهشت برگدار میشد 

درصدات خوب نبود؟ 

هر چی بین درس خوندنت وقفه بیافته بدتره ها 

انتخاب رشته کن امسال برو دانشگاه 

بعدا میتونی استخدامی شرکت کنی برای آموزش پرورش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اوه اوه حرف آخر

خیلی دروغگو ان 

ی دوره بمن گفتن بیا اینجا مشاوره بده به بجه ها بهت پورسانت خوب میدیم بعد چند وفت دیدم میگن پکیج هامونو تبلیغ کن

پکیج های مزخرف شونو😐😐

منم کلا نموندم تو کار 

ب نظرم یکم از درس دور شو زودم برو خونه خودت راحت شی دوری خیلی سخته 

خداروشکر یه مرد منطقی دیدیم اینجااا

🔮اسمم آتاناز🔮                                                              آدم گِل بود و از فوت خدا زنده شد...برای جون بخشیدن به اون گِل روحش بهش داد..،اینو یادت باشه تو فرزند آدمی و روح خدا تووو وجودت حالا بیا دنیا رو قشنگتر کن❤️.             اگر آدما به این فکر کنن و باور کنن حتما دنیامون قشنگتر میشه🤍♥️
2731
چقدر سریع مجاری آشنا میشید بعدم به ازدواج ختم میشه  خوشبخت شید ❤️

دقیقا اونم با هشتصد کیلومتر فاصله😑

اصلا چطور میشه اعتماد کرد

چطور میشه از همه چیز اون پسر با خبر شد

Afsaneh_67 هستم…..هرکسی با من مشکل داره،مشکل گشا ابوالفضل😂
معدل سال یازدهمم نزدیک بیسته

عزیزم اون سالی که شما یازدهم امتحان دادی امتحانات درون مدرسه ای بود نهایی نبوده باید نهایی بدید

«اگر جوابتو نمیدم فکر نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم پس اگر دیگه ریپلای نکردم خودت درک کن برای چی بوده»
دقیقا اونم با هشتصد کیلومتر فاصله😑 اصلا چطور میشه اعتماد کرد چطور میشه از همه چیز اون پسر با خبر ...

حالا باز جای شکرش باقیه به ازدواج کشید 

بعضیا اینجا میبینم که اصلن بلاتکلیفن😐

یه آهنگِ بیکلام دارم که خودِ زندگیه و نمیذاره غَمم پایدار باشه..🌱🦋:) 
2740
دقیقا اونم با هشتصد کیلومتر فاصله😑 اصلا چطور میشه اعتماد کرد چطور میشه از همه چیز اون پسر با خبر ...

اوووو انقد تحقیق کردیم 

توسط اطلاعات 

مامور فرستادن 

بار ها اومدن و رفتن 

مشاوره رفتن 

بعدشم اندکی توکل به خدا

خداروشکر خوبه شوهرم 

منطقیع،منم همینطورم من کلاس دهمم ازدواج کردم همسرم شده بود برام ی مشاور تحصیلی😅اون هی منو سوق میداد اینور و اونور،من کلا علاقه ب درس ندارم زیاد،همسرم میدید من خیلی انرژی دارم و درسم نمیخونم منو باشگاه ثبت نام کرد،بعدم تشویقم کرد برای خیاطی و هی تعریف کردو فلان،درسمم امسال کنکور دادم من یکسال پشت بودم،نخونده بودم واقعا،اما اذیتم نمیکنه میگه بزار بریم خونمون خودم برات ی برنامه میچینم😂(عقدم) 

خودشم همش میگه از لحاظ درسی تا تهشو رفتم تهش هیچی نیست اما درستو بخون سرگرم باش،از درست لذت ببر. 

واسه همین آزادم گذاشته میگع فعلا این چندوقتو برو باشگاه،خیاطیتو قوی تر ادامه بده حتی داره باز منو ب سمت رشته ی طراحی لباس سوق میده خودمم خوشم میاد از این کار و رشته 

بنظرم همسرت با تجربست،بهترین راهو بهت پیشنهاد کرده 

حداقل اینو از منی ک تحربشو داشتم بشنو

2706