2737
2739
عنوان

چرا نمیتونم درس بخونممم چم شدهه

105 بازدید | 9 پست

وایییی باورممم نمیشهههه

من دهم تجربی م امسال هیچیییییییی نخوندمممم الان دوهفته مونده به نهایی چه غلطی کنم نمیتونم درس بخونمممممم 

تورو خدااا چیکار کنم هیچی نخوندم شبه نهایی ها رو همه رو تک شدم 

چی کار کنم درس بخونم 

میشه برای اینکه بتونم موفق بشم و بابام رو سر بلند کنم برام با قلب پاکتون صلوات بفرستید ❤️🫂                                 ی دختری که عاشق بابا و مامانشه 🫀🥹       

عزیزم یه سوال داشتم میشه ازت بپرسم ؟

دختری که همه عاشق چشاشن🥺❤️مهمترین قانون زندگی من مهربون بودنمه،مدافع حق و طرفدار محیط زیست🌱علاقمند به خوندن کتاب و دیدن فیلم 📚نذر کردم اگه در آینده پزشکی قبول شم بیمارهایی که توان پرداخت ویزیت رو ندارن رایگان ویزیت کنم 👩🏻‍⚕️🩺

بخون گلم این روزا میگذره چه بخونی چه نخونی نذار برات پشیمونی بمونه تو این سن چه کاری ازت برمیاد جز درس خوندن و ساختن ایندت؟

عسل نیستم زهرمار هستم«من خیلی زیاد تنهام و هیچ دوستی ندارم و این تنهایی خیلی آزار دهندست میشه با من دوست بشید؟ هر کسی که فکر میکنه میتونیم دوست باشیم بگه بهم لطفا.»

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم یه سوال داشتم میشه ازت بپرسم ؟

بله بفرمایید

میشه برای اینکه بتونم موفق بشم و بابام رو سر بلند کنم برام با قلب پاکتون صلوات بفرستید ❤️🫂                                 ی دختری که عاشق بابا و مامانشه 🫀🥹       
2731
بخون گلم این روزا میگذره چه بخونی چه نخونی نذار برات پشیمونی بمونه تو این سن چه کاری ازت برمیاد جز د ...

نمیدونم چم شده سال پیش خیلییییی میخوندم خیلیییی انگیزه داشتم 

باورت میشه سالای پیش یعتی نهم و هشتم اینا اصلا نمیفهمیدم ساعت چنده ی دفعه نگاه می‌کرد میدیدم ساعت ۳ نصفه شبه

یکم بیرون راه برو این موقع ها 

حتما مغزت کشش ندارع 

از فردا شروع کن حتمااااا 

پیش میاد برای هممون پیش اومده ولی در نظر داشته باش و امیدی به شهریور ماه نداشته باش وگرنه خیلی اذیت میشی 

بله بفرمایید

من امسال نهمم بعد ریاضی هفتم شدم ۱۷علوم شدم ۱۸هشتمم ریاضی شدم ۱۴علومم شدم ۱۵ امسال نهمم حالا بخوام میتونم بالا ۱۵شم به رشته تجربی هم زیاد علاقه دارم حالا میخوام تجربی ثبت نام کنم ولی مدرسه شاهد اونجام سهمیه دارم پدر بزرگم شهید شده حالا به نظرت میتونم برم شاهد رشته تجربی ؟؟؟؟

دختری که همه عاشق چشاشن🥺❤️مهمترین قانون زندگی من مهربون بودنمه،مدافع حق و طرفدار محیط زیست🌱علاقمند به خوندن کتاب و دیدن فیلم 📚نذر کردم اگه در آینده پزشکی قبول شم بیمارهایی که توان پرداخت ویزیت رو ندارن رایگان ویزیت کنم 👩🏻‍⚕️🩺
2738
من امسال نهمم بعد ریاضی هفتم شدم ۱۷علوم شدم ۱۸هشتمم ریاضی شدم ۱۴علومم شدم ۱۵ امسال نهمم حالا بخوام م ...

اره ولی باید ریاضی و علومتو خیلییی ببری بالا

ببین از الان برنامه ریزی کن این دوتا درس لامصب اصلا نمیشه شب امتحانی بخونیش از الان حتماااااا شده روزی دوساعت برا هر کدوم وقت بزار تنها راهش همینه 

برای ریاضی  اول فیلم ببین که تو آلا فیلم های آقای قلیچ خانی بنظرم خوبه من باهاش ارتباط میگیرم چون همه چیز رو درس میده الان که دهمم هنوز هم دارم فیلم های اونو میبینم حالا خودت برو ی جلسه ببین ، ببین باهاش ارتباط میگیری یا نه بعد حتماااااا کتاب رو حل کن شده چند بار معلم ما میگفت نهایی از کتابه یعنی فرمش مثل کتابه ما باور نمی‌کردیم بعد دیدیم مثل کتاب بود(حالا شانس ما اون سال آسون بود شاید برا شما سخت شد ولی طبق همون چهارچوب کتابه) بعد کتاب هم نمونه سوال حل کن

برا علوم هم که باید اول بخونی بعد بری نمونه سوال 

کلا نمونه سوال خیلیی خوبه 

ببین ی روش میگم خیلی خوبه من خودم اینجوری میخوندم ۲۰ میگرفتم ی ربعه امتحان رو می‌نوشتم میومدم بیرون 

ببین تو زمان به اندازه کافی نداری اینطوری میکردم که اول کتاب رو میخوندم (حتی اگه خوب هم نخوندم اشکال نداره)بعد نمونه سوال های نهایی سال های پیش رو حل میکردم بعد میرفتم از پاسخنامه اون سوال ها رو خوب میخوندم مثلا سوال تشریحی ها یا پاسخ بلند صحیح غلط اینا رو حفظ میکردم انگار دارم کتاب رو میخونم بعد که چند تا حل کنی میبینی خودت که سوال ها چقدررررر شبیه هم شدن چون تو همه اون سوال هایی که پار سال پارسال و.... اومده بود رو حل کردی و دیگه سوالی نمیمونه 

من خودم امسال دینی اصلا نخونده بودم صفررر مطلق بودم گرفتم همینجوری خوندم ۱۹/۷۵ شدم