2737
2739
عنوان

واکسن کرونا رو زدید؟😑

121 بازدید | 8 پست

من خودم دو دوزشو زدم، واقعا تا دوسال یه سرماخوردگی کوچیک هم نگرفتم، اما امسال زمستون بعد این دوسال خیلیی مریض شدم، مریضیای بد همش تب و عفونت با دوران طولانی، کل سه ماهشو مریض شدم

گاهی وقتا میگم خوبه بازم بزنم ولی عوارض داره میترسم😂

وزن فعلی۶۹ وزن هدف۴۳    من میتوانم😍                                      کاربری از خودم و خواهرمه🤌🏻

من زدم عادیم🤷🏻‍♀️

فقط 17 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.بعضی وقت ها باید ناراحت شوی. باید دست از سنگ بودن برداری. نشان بده که برایت مهم است که تو هم ناراحت میشوی از رفتار هایشان از حرف هایشان از قضاوت های ناحقشان عمری از احساساتت گفتی و خندیدند دروغ میگفتند در حالی که تو حقیقت را میدانستی بگذار بفهمند ساده نیستی نگذار مهربانیت دیگران را بد عادت کندتا هرطور دلشان خواست با تو رفتار کنندمهربان باش ولی ساده نه !ببخش اما فراموش نه !به خودت حق بده گاهی ناراحت شوی تو قبل از آنکه هرچیزی باشی انسانی...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
مریض نشدنت واسه واکسن نبوده  شاید دلیل دیگه ای داشته.خیالت راحت

شاید بخاطر تلقینی بوده که به خودم میکردم من مریض نمیشم🤔

وزن فعلی۶۹ وزن هدف۴۳    من میتوانم😍                                      کاربری از خودم و خواهرمه🤌🏻

من زدم والا عوارضی ندیدم. دوبار رفتم عروسی رعایت نکردم کرونا گرفتم.ولی بعدش اصلا مریض نشدم.

ولی میگن آستارازنکا نمی‌دونم ساخت کجاست . ولی کشور سازنده اعلام کرده ممکنه کسایی که زدن خونشون لخته بشه.

پائولو کوئیلو تو کیمیاگر میگه هنگامی که بالا رفتن از یک تپه را شروع کردی به مکانی که در آن به گریه می افتی توجه کن چون قلبت و گنجت همانجاست💚    کاربر نسبتا قدیمی محسوب میشم از سال ۹۷ تعلیق میشم  دوباره عضو میشم🥲😶
2740

من زدم مثللللل سگ پشیمونم . گرفتگی و درد شدید دستام باعث شد دوبار برم شل کننده بزنم فلج میشدم از درد . الانم نمیتونم حتی یچی با وزن دو کیلو بیشتر دست بگیرم انگشتام درد میکنه بازوهام درد میکنه 

تازه من کرونام بعد واکسن مثبت شد

ترکیب رنگ مو خواستی تاپیک رنگ مو رو ببین و سوال کن