2733
2739
عنوان

اگ خوشگل بودم.....

116 بازدید | 12 پست

الان داشتم با عشق پولدارم عشق و حال میکردم

ولی معمولی هستم و ....

لایک نکن هموطن🫡🥲🗿زندگی زیباست اما عادلانه نیست_هیچکسو قضاوت نکنید_دعا کنید من خوشبخت شم_
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همه قشنگن عزیزم:)))

توعم حتما خیلی قشنگی ماشاالله

فقط باید خودتو باور داشته باشی♥️✨

زِ‌هَمه‌دَست‌کِشیدَم ڪِه‌تُ‌باشی‌هَمہ‌اَم باتُ‌بودَن‌زِهَمِه‌دَست‌ڪِشیدَن‌دارَد :))  ‹✨اربابمـ‌حسین‌جانـ ›  ️
2731
همه قشنگن عزیزم:))) توعم حتما خیلی قشنگی ماشاالله فقط باید خودتو باور داشته باشی♥️✨

معمولی هستم نمیگم زشتم

ولی جذاب تو دل برو هم نیستم

لایک نکن هموطن🫡🥲🗿زندگی زیباست اما عادلانه نیست_هیچکسو قضاوت نکنید_دعا کنید من خوشبخت شم_
معمولی هستم نمیگم زشتم ولی جذاب تو دل برو هم نیستم

بعضی از سادگیا خیلییییی قشنگتر از جذاب بودنه♥️

زِ‌هَمه‌دَست‌کِشیدَم ڪِه‌تُ‌باشی‌هَمہ‌اَم باتُ‌بودَن‌زِهَمِه‌دَست‌ڪِشیدَن‌دارَد :))  ‹✨اربابمـ‌حسین‌جانـ ›  ️
2738
بعضی از سادگیا خیلییییی قشنگتر از جذاب بودنه♥️

😢😢

😢😢

ناراحت نباش قشنگم

وقتی خودت فکر کنی که جذابی

بقیه هم همین فکرو راجبت میکنن

همه چی بستگی به خودت داره

ناراحت نباش قشنگم وقتی خودت فکر کنی که جذابی بقیه هم همین فکرو راجبت میکنن همه چی بستگی به خودت د ...

میای تاپیک جدیدم راهنماییی کنی