2737
2739

خسته شدم به خدا می‌دونم با مرغ همه چی میشه درست کرد ها ولی خیلی باز زمان می‌بره یه چیزی که زمان کم بخواد وای از این ور باید غذا درست کنم از اینور حوصله ندارم هوف

خالی خالی سرخ بشه

من دوس دارم

چه با نون چه برنج

دیگه از این راحت تر😁 ؟

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
2740

تیکه ها کوچیکش کن سرخ کن با سیب زمینی و نون بخورین یا اگه برنجی میخوای سری با پیاز و زردچوبه تفت بده رب بزن آب بریز خودش میپزه دیگه آسونم هست 

بحث  ممنوع❌ شما حرف بعدیتم درسته❤️

اول از همه آشپزی حوصله میخاد اما با مرغ کلی چیز میشه پخت 

ماکارونی 

سوپ 

خورشت کرفس 

قرمه سبزی با مرغ 

کوردن بلو 

هرکسی پیجمو فالو کنه براش آیت الکرسی میخونم berkenail2023  هرکسی فالو کرد ریپلای کنه بخونم براش 💗🙏

ساندویچ مرغ سرد ،ساندویچ مرغ گرم ،هویج پلو با گوشت ریش ریش ،مرغ و گل کلم ،مرغ و کرفس ،مرغ آلو ،مرغ رب اناری،زرشک پلو با مرغ ،ته انداز ،مرغ برگر جوجه کباب،جوجه چینی ،شنیسل ،مرغ سوخاری

2706