2733
2734
عنوان

همش میترسم ابجیم شپش بهم بده

261 بازدید | 26 پست

من رو موهام شدید حساسم العانم تو دوران بدین و‌ میریزن عین بچه رفتار میکنم تا نریزن خواهرم ابتدایی هست میگه مقنعه و... رو در میارین میترسم شپش بیاره به من بدبختم بده اونم مکافاته دیگه موهام کلش می‌ریزه اون وقت 

چیکار کنم به نظرتون دارم وسواس میگیرم 

خواهرم شپش ندارها ولی میترسم بگیره

🇮🇷 🇵🇸 Free Palestine 🇵🇸 🇮🇷گویند علی می‌زده صد وصله به کفشش💔 ای کاش دل خسته ما کفش علی بود🕊️      شهدا میشه برادر نداشته من باشید؟💙.         کی این فراق تمام میشود مهدی(عج) جان؟!💛
فکت تلخ : شپش باعث پرپشتی موها می‌شود 

نه بابا توهم 

🇮🇷 🇵🇸 Free Palestine 🇵🇸 🇮🇷گویند علی می‌زده صد وصله به کفشش💔 ای کاش دل خسته ما کفش علی بود🕊️      شهدا میشه برادر نداشته من باشید؟💙.         کی این فراق تمام میشود مهدی(عج) جان؟!💛
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

آره داری وسواس میگیری 

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
بگو بهش تو مدرسه مقنعه ش رو درنیاره...

گوش نمیدن که

2738
آره داری وسواس میگیری 

جای وسواس داره دیگه اون روز اشتباهی مقنعه دوستشون پوشیده بود 

وا چه نگرانی بی خودی 

اول اینکه شپش این چندسالیه کم شده 

دو اینکه مدرسش تموم شده میره تا چندماه دیگه 

اگ نگرانی بگیره و بچه های کلاسش شپشوان مدرسشو عوض کنید

دخت بندرم😌 دخت بندر نازه والا همگی بگید ماشالله💎 زلفای حنایی داره تو نگاش چه حالی داره💃💃 ناشناسم         https://harfeto.timefriend.net/17126777991506        یه خراب خانمی هست هرچندمدت میاد تو ناشناسم هرچی لایق خودشه مینویسه! خواستم بگم من که برام اهمیتی نداره! ولی تو که ماتحتت سوخته، جرئت داری با کاربری اصلیت بیا، ریپلای کن تا وسط همین سایت جرت بدم شورتتو پرچم کنم نشونت بدم کی خرابه ننه تایلندی 
یه زمانی ما چمیدونستیم شپش چیه بیچاره بچه های این دوره همه چیز دیدن انگار به صد سال پیش برگشتیم  ...

یعنی چی برگشتیم 😂

موندم قدیما چرا شپش نمیگرفتن نظافت هم نبود گاو و گوسفند بود

جای وسواس داره دیگه اون روز اشتباهی مقنعه دوستشون پوشیده بود 

شپش بگیره همه میفهمن تخماش مشخصه 

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
2706