2737
2739

بچه ها داداشم از یه دختره خوشش اومده بعد دختره توی روستا زندگی میکنن و پدرشون فوت کرده و پدرشون بر اثر فوت سرطان روده فوت کرده ، آقا ما تحقیق کردیم اینا خانواده ی خوبی هستن و واقعا تو این شکی نیست، اما از هر کی میپرسیم میگن ۵۰ درصد احتمال گرفتن سرطان وجود داره ، هردوتاشون جوون هستن هیچی معلوم نیست ولی ما هرچی میگیم خدایی نکرده چند سال دیگه احتمال این هست که این دختره هم سرطان بگیره ، بعد ارثی هست خب احتمال اینم هست که به بچه برسه ولی گوش نمیده میگه تو از کجا مطمئنی شاید این سرطان بگیره دارم میگم این فقط یه احتماله میگه حالا شما نمیخواد بدبین باشید 🤦

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

درست میگه داداشت 

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
2738

با متخصص ژنتیک مشورت کنید

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 

احتمالا

شایدم مبتلا نشه هیچوقت

خود ما زندگیمون بر اساس احتماله 

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
2706