2733
2734

فکر نکنم برای زمان ازدواج بچه های الان این رسوم عجیب باقی بمونه

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مراسم عقد ۲۰۰ میلیون چه خبره؟!

این روزا اکثرا میرن با بزرگترا محضر بعدشم یه ناهار یا شام مهمونا رو میبرن رستوران

بیاید مهربون تر با هم صحبت کنیم🤝🏻 اینجا فضای مجازیه ولی آدمای پشتش که مجازی نیستن...واقعین...دل دارن🙂
2731

هیچ توقع مادی ندارم فقط مومن و مقتدر و تلاشگر باشه بقیشو میتونیم ساپورت کنیم

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
اگه همچین توقعاتی دارین تا موقع یک دبه پیدا کنین و توش سرکه بریزین تا بقیش بگم

نمیخاد بقیه شو بگی 

برو خودت یه دبه پیدا کن توش بجا سرکه اسید بریز خودتم برو توش

🩵«ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ»🩵
2738
اگه همچین توقعاتی دارین تا موقع یک دبه پیدا کنین و توش سرکه بریزین تا بقیش بگم

اون زمان قدیم بود جریان ترشی و فلان 😉الان دخترا مستقل میشن پول در میارن ارزوهاشونو زندگی میکنن مسافرت میکنن و مفیدتر میشن نه ترشی مرتیکه خاله زنک

زندگیم از وقتی از این رو به اون رو شد که خدا شغل خوبی برام در نظر گرفت 💞یه دختر ۱۹ساله که ماشین خریده و داره خونه هم میخره بهترین جای شهر به کمک خدا .روزشماری میکنم که خونمو بخرم 🥺خدایا زودتر فداتشم مردی که دوست داره عاشقته خیانت نمیکنه می‌دونم خودتو گول میزنی ولی من واقعیت و می‌خوام بدونی برای زنهای خیانت کار هم صدق می‌کنه و اینکه اگه خیانت دیدی مقصر صد درصدی شوهرته نه اون زن اون زن هیچ قولی نداده هیچ عقدنامه ای امضا نکرده بهت وفادار باشه .زنهایی که خیانت رو می‌بخشید اینو بدونید در حق زنها ظلم بزرگی میکنید و به مردا یاد میدید هرچی بشه ما شمارو ترک نمی‌کنیم من شخصا به عنوان یک دختر که اصلا حاضر نیستم وارد زندگی همجنسم بشم حاضرم وارد رابطه شما و شوهرتون بشم تا بفهمید اون هنوزم می‌تونه به شما خیانت بکنه (#نه_به_زن_ضعیف_گول_خورده)
بگو من از مفتی ها نیستم برین همون حراجی چرا دنبال لوکسین  والا در حد عرفش توقع دارم خرج کنن&nb ...

اينجوری که بدتره

مگه خودفروشیه

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 

من خودم مادر ی دختر هستم     اگ ی روز خواستم ازدواج کنه    تنها توقعم این خواهد بود ک انسانیت داشته باشه    اولویتش برای ازدواج با دخترم  این باشه ک همیشه براش ارزش بدهه و باخوشی زندگی کنند     وگرنه بریزو بپاش برای مردم  از جیب رفتنیه     عوض اونا میگم برای خودتون ی چیزی بخرین ک باخوشی زندگی کنید   بشه خودمم کمکشون میکنم تا نفس میکشم     ولی انسانیت شرط اول و آخرم هس

چخبرع مگ همون اول باید خرید کنه الان طلا انقد گرونه

بعدم عرچی بخرع برا زندگی خودشع خوشم نمیاد سر لین چیزا بحث کنم 

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐
2706