2733
2734

سلام من بچه سوممه وقراره تاشنبع سزارین بشم ازدیشبه احساس درد دارم توی ناحیه سزارین قبلیم ولگنمم درد می‌کنه البته زیاد نه حسش میکنم فقط علائم چسبندگی رحم چیه دوستان چون من عفونتم دارم کم خونم هستم دارم دق میکنم میترسم خدای نکرده رحمم دربیارن چون جایی که میرم بیمارستان دولتیه وهمشون کارآموزن توروخداکمکم کنید خیییلی استرس دارم اینم بگم بچه دومم یک ونیم ساله بود که دوباره باردارشدم الان یکسال و۱۱ماهشه پسرم توی سنو چیزی نگفتن دق کردم من😭

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
‎‌‎ ‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌˖ֶ🖤🖤🖤‎‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌˖ֶ‎‌‌‌‌‎‌‌
با هر چسبندگی که رحم در نمیارن. مگه بهت گفتن چسبندگی داری؟ الان نگرانیت از چیه؟

نه توی سنو نگفتن چون جای سز قبلیم درد می‌کنه ونمیتونم بشینم راحت سختمه واسه همین میترسم چسبندگی داشته باشم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
‎‌‎ ‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌˖ֶ🖤🖤🖤‎‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌˖ֶ‎‌‌‌‌‎‌‌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه توی سنو نگفتن چون جای سز قبلیم درد می‌کنه ونمیتونم بشینم راحت سختمه واسه همین میترسم چسبندگی داشت ...

نه بابا چه ربطی داره

جنینت رشد کرده و فشار میاره به همه جای شکمت. اونجا چون قبلا یه بار بریده شده طبیعیه که سوزش داشته باشه و بیشتر تحت تاثیر باشه.

نگران نباش

تو رو خدا واسه منم دعا کن

کاربری دست یه نفره. من مسئول تمام حرفایی که میزنم هستم✋
2731
نه بابا چه ربطی داره جنینت رشد کرده و فشار میاره به همه جای شکمت. اونجا چون قبلا یه بار بریده شده ط ...

دعات میکنم ان شاالله هرچی که ازخدامیخای بهت بده توام دعاکن بسلامتی سزارین کنم خیییلی میترسم دفعه سوممه ولی انگار که دفعه اولمه بس که میترسم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دعات میکنم ان شاالله هرچی که ازخدامیخای بهت بده توام دعاکن بسلامتی سزارین کنم خیییلی میترسم دفعه سوم ...

نگران نباش

دخترخاله ی من بچه بزرگش ۳۵ سالشه. ۵ تا سزارین پشت سر هم آورد. الانم عین دخترای بیست سالست.

توکلت به خدا. هیچ مشکلی نیست. بدون ترس برو اتاق عمل

دوست دارم خدا بهم بچه ی سالم بده

هر تلاشی هم میکنم به در بسته میخورم

کاربری دست یه نفره. من مسئول تمام حرفایی که میزنم هستم✋
نگران نباش دخترخاله ی من بچه بزرگش ۳۵ سالشه. ۵ تا سزارین پشت سر هم آورد. الانم عین دخترای بیست سالس ...

ان شاالله خدابهت میده آبجی نگران نباش خدابزرگه تاالانم اگه بهتون بچه نداده حکمتی داشته مطمئن باش میده بهت

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40