2737
2734

بچه ها خیلی ناامید شدم کنکور میزنم درصدم خوب نمیشه بااینکه هفتاد درصد مطالبو خوندم از اون طرف باید برا امتحان نهایی بخونم درصدای اردیبهشتمم 

زیست 41

شیمی24

فیزیک 30

ریاضی33

شده حالم اصلا خوب نیست نمیدونم چیکارکنم .... امروزم خوندم نزدیک نه ساعت ولی الان حالم خوب نیست چیکارکنم ؟دلم به درس نمیره همش فک میکنم نمیشه زیر سه هزار بشم ....🥺😭😭😭😭😭

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

رفع تکلیفی نمیخونی که فقط مطالب تموم شه بگی یکبار فلان کتابو خوندم؟

مرور ۳ روز یبار و هفتگی داری؟

تحلیل آزمون داری؟

از نو شکوفه کن ، به همه ثابت کن پژمردگی خرافه است...💚✨🌱
2731
  قبلا مرور داشتی ؟

نه اشتباهم همین بوده درطول سال مرور نداشتم و الان انگار هیچی نخوندم .... خیلی ناراحتم حالا شیمی و زیستو الان دارم یکاریش میکنم ولی تسلطم رو فیزیک و ریاضی کامل از بین رفته خیلی کم میزنم باز اینایی که اردیبهشت زدم برافیزیک و ریاضی خوب بود 

رفع تکلیفی نمیخونی که فقط مطالب تموم شه بگی یکبار فلان کتابو خوندم؟ مرور ۳ روز یبار و هفتگی داری؟ ...

امروز رفع تکلیفی خوندم مرور دارم میکنم مرور هفتگی نداشتم نه الان میبینم هیچی یادم نمیاد البته هنوز دوتا آزمون سه روز یباردادم 

نه اشتباهم همین بوده درطول سال مرور نداشتم و الان انگار هیچی نخوندم .... خیلی ناراحتم حالا شیمی و زی ...

دلیلیلش همینه باید مرور کنی و نهایی بخونی اگه میخایی زیر ۳۰۰۰ بشی 

2738
امروز رفع تکلیفی خوندم مرور دارم میکنم مرور هفتگی نداشتم نه الان میبینم هیچی یادم نمیاد البته هنوز د ...

وقتی مطلبو یاد میگیری ممکنه تستشو روز اول عالی بزنی

ولی وقتی مرورش نکنی کلا یادت میره و اگ بعد یکماه بخوای تستشو بزنی باید مثل روز اول بخونیش باز.

حتما مرور کن همین مدت باقیمانده رو عزیزم.

خلاصه نویسی هم داشته باش خیلی بدردت میخوره چون روزای آخر باید تورق سریع داشته باشی و نمیرسی کل کتابو بخونی

از نو شکوفه کن ، به همه ثابت کن پژمردگی خرافه است...💚✨🌱
2706