2737
2739
عنوان

من این ادمو اتیش میزنم🙂

168 بازدید | 6 پست

قراره روز شنبه برای استادمون جشن بگیریم(روز معلم)الان پیام داده من درسم تموم شده دیگه نمیام شنبه

منم گفتم بچه ها بهش پیام میدم میگم برای شنبه بیا مرور کن برامون 

یهو ی دختره که عاشق استادمون شده پرید مث خر وسط که نه من پیام میدم عصبی شد کلا 

حالا بگو اسکل پلشت همه ی اون استاد نیم وجبی برا تو  

همه ی بچه ها دلمون میخاد خفه اش کنیم

تازه عروس نی نی سایت🤍رد پای عشق را گرفتم و سر از آغوش تو درآوردم...                                        همون دختری ام که عروس استادم شدم🥺✨🍃                                                                           ی صلوات برای خودمو خودت بفرست...🌑قربون قلب مهربونت...

اگه زیاد پرویی کرد بنظرتون چی جوابشو بدم؟

تازه عروس نی نی سایت🤍رد پای عشق را گرفتم و سر از آغوش تو درآوردم...                                        همون دختری ام که عروس استادم شدم🥺✨🍃                                                                           ی صلوات برای خودمو خودت بفرست...🌑قربون قلب مهربونت...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
با ۶۰ ضربه چاقوی آشپزخونه از این درخواستش پذیرایی کن

بهش گفتم باشه نخور مارو تو پیام بده 

ابرو خودش رو برده

بخاطر یه استاد هَوَل مثه سگ و گربه ب جون هم افتادید،؟😂😂😂

من اصن حالم از این استاده بهم میخوره میبینمش چندشم میشه  اون عاشقش شده همسن باباشه